Surface 2 RT Nasıl Olacak? Tahmini Surface 2 RT Özellikleri

Surface 2 RT özellikleriBu yazımızda sizlere Surface 2 RT ile ilgili bilgilerden söz ederek, Surface 2 RT nasıl olacak sorusunun yanıtları arasında yer alan Surface 2 RT özelliklerinden bahsedeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Sızdırılan bilgilerden elde edilen Surface 2 RT özellikleri ile ilgili detayları öğrenmek için soralım: Surface 2 RT nasıl olacak?

Surface 2 RT nasıl olacak diyenlere öncelikli olarak belirtelim ki Surface 2 RT özellikleri arasında yer alacak olan işletim sistemi Windows RT 8.1 olacak. Surface 2 RT özellikleri arasında yer alacak olan ekran boyutu 10.6 inç iken, ekran çözünürlüğünün 1080 piksel olacağının tahmin edildiğini de belirtmeyi unutmayalım.
Surface 2 RT nasıl olacak diyenler için Surface 2 RT özelliklerinden söz ederken, Surface 2 RT içerisinde yer alacak olan ARM Cortex A15 işlemcinin dört çekirdekli, ve Tegra 4 işlemciden söz etmeyi de unutmayalım. Surface 2 RT özellikleri arasında yer alacak olan RAM ise 4 GB olacak.
Surface 2 RT ne zaman çıkacak diyenler için, Surface 2 RT çıkış tarihinin Kasım 2013 olarak tahmin edildiğini belirtelim. Peki Surface 2 RT fiyatı nasıl olacak? Surface 2 RT fiyatının 349$ ile 499$ aralığında değişeceğini belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir. Aynı zamanda, tüm bunların da birer tahmin olduğunu yazımızın sonuna ekleyelim…

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.