Surface 2 RT Nasıl Olacak? Tahmini Surface 2 RT Özellikleri

Surface 2 RT özellikleriBu yazımızda sizlere Surface 2 RT ile ilgili bilgilerden söz ederek, Surface 2 RT nasıl olacak sorusunun yanıtları arasında yer alan Surface 2 RT özelliklerinden bahsedeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Sızdırılan bilgilerden elde edilen Surface 2 RT özellikleri ile ilgili detayları öğrenmek için soralım: Surface 2 RT nasıl olacak?

Surface 2 RT nasıl olacak diyenlere öncelikli olarak belirtelim ki Surface 2 RT özellikleri arasında yer alacak olan işletim sistemi Windows RT 8.1 olacak. Surface 2 RT özellikleri arasında yer alacak olan ekran boyutu 10.6 inç iken, ekran çözünürlüğünün 1080 piksel olacağının tahmin edildiğini de belirtmeyi unutmayalım.
Surface 2 RT nasıl olacak diyenler için Surface 2 RT özelliklerinden söz ederken, Surface 2 RT içerisinde yer alacak olan ARM Cortex A15 işlemcinin dört çekirdekli, ve Tegra 4 işlemciden söz etmeyi de unutmayalım. Surface 2 RT özellikleri arasında yer alacak olan RAM ise 4 GB olacak.
Surface 2 RT ne zaman çıkacak diyenler için, Surface 2 RT çıkış tarihinin Kasım 2013 olarak tahmin edildiğini belirtelim. Peki Surface 2 RT fiyatı nasıl olacak? Surface 2 RT fiyatının 349$ ile 499$ aralığında değişeceğini belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir. Aynı zamanda, tüm bunların da birer tahmin olduğunu yazımızın sonuna ekleyelim…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.