Surface Pro 2 Özelliklerine Hayran Kalacaksınız

Surface Pro 2Bu yazımızda sizlere Surface Pro 2 ile ilgili bilgilerden söz ederek, Surface Pro 2 nasıl olacak sorusunun yanıtları arasında yer alan Surface Pro 2 özelliklerinden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Surface Pro 2 ile ilgili bilgi sahibi olarak, Surface Pro 2 nasıl olacak sorusunun yanıtları arasında yer alan Surface Pro 2 özelliklerini öğrenmek için, isterseniz hiç zaman kaybetmeyelim:

İlk olarak Surface Pro 2 hakkındaki aktaracağımız bilgi, cihazın Stylus kalem ile birlikte geleceğidir. Surface Pro 2 özellikleri arasında yer alacak olan işletim sistemi Windows 8.1 Pro olacak iken, İntel Core 4. nesil işlemcilerin de Surface Pro 2 özellikleri arasında yer alacağını belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir. Surface Pro 2 nasıl olacak sorusunun yanıtları sadece bunlarla sınırlı değil elbette…
Surface Pro 2 özellikleri arasında yer alacak olan RAM 8 GB DDR3 olacak. Surface Pro 2 üzerinde bir adet USB 3.0, üç adet ise USB 2.0 port bulunacak. Cihaz üzerinde ses giriş, ve çıkışını sağlayan farklı girişlerle birlikte, ethernet girişi, ve bunun yanında Full HD ekran çözünürlüğünün yer alacağını da belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.