Toshiba AT270 Hakkında Bilgi Alıp Toshiba AT270 Tableti Tanıyalım

Bu yazımızda sizler için Toshiba AT270 hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımız içerisinde Toshiba AT270 tableti tanıma şansına sahip olacaksınız. Toshiba AT270 özellikleri neler, Toshiba AT270 tablet nasıl bir yapıya sahip… Tüm bilmek istediklerinizin yanıtını yazımız içerisinde kolayca bulabileceğinizi belirterek, Toshiba AT270 tablet tanıtımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Toshiba AT270 tablet özellikleri arasında ilk sırada Toshiba AT270 ekran boyutundan söz etmemiz gerrekmektedir, ve Toshiba AT270 ekranının 7.7 inç olduğunu belirtmek isteriz. Toshiba AT270 özellikleri arasında, Toshiba AT270 tabletin Corning Glass ile kaplı olduğunu, bunun yanında, AMOLED ekran ile kullanıcısına sunulduğunu belirtmeliyiz. Toshiba AT270 özellikleri hakkında bilgi almaya devam ederken, Toshiba AT270 içerisinde yüklü olan kameranın ön yüzündekinin 2 MegaPiksel, arka yüzündekinin ise 5 MegaPiksel çözünürlüğünde olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
Toshiba AT270 tablette bulunan işlemci Tegra 3 olmakla birlikte dört çekirdeklidir. Toshiba AT270 içerisinde yüklü olan işletim sisteminin Android 4.0 olduğunu belirtmekle birlikte, Android 4.1 işletim sistemini alacağını da belirtmeyi unutmamalıyız.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.