Türk Telekomdan Gelen Motorola XOOM Tablet PC Kampanyası

Tablet PC’ler, hepimizin hayatını kolaylaştıran; ve bulunduğumuz mekanları da daha eğlenceli kılan özelliğe sahip olmaları; ve kolay taşınmaları ile gündemdeler. Ve tablet PC’lerin satışı o kadar yaygın olsa da, kullanımı çok fazla yaygın değil diyebiliriz; belki de alışkanlıklarımızdan vazgeçemememiz ile alakalı. Türk Telekom ise, tüm sabit hat kullanıcılarına yapacağı tablet PC satışları ile gündemde. Bir sabit hattınız varsa, Amerika Birleşik Devletleri ve Almanya sonrasında, Motorola XOOM tablet PC’lere siz de sahip olabilirsiniz. Hem de aylık 55 TL’den başlayan, oldukça uygun fiyatlarla.

Android tabanlı ve çift çekirdekli olmaları ile bilinen Motorola XOOM tablet PC’ler, Türk Telekom ayrıcalığı ile, Türk Telekom müşterilerine özel fiyatlarla Türkiye’ye geliyor.
Motorola XOOM tablet PC’leri Türkiye’ye getirmelerinden dolayı heyecan ve mutluluk duyduklarını belirten Türk Telekom yetkilileri, Türkiye’de ADSL kullanımının 2010 yılına oranla %136 da artış gösterdiğini belirterek, bu büyümeye paralel hizmet vermeyi hedeflediklerini belirttiler.
Motorola XOOM tablet PC’lerden almak isteyen Türk Telekom abonelerinin yapmaları gereken; 24 ay ya da 36 aylık taahhütler vermek.. 24 ay taahhüt veren bir Türk Telekom kullanıcısı, tüm vergiler dahil, aylık 79 TL fatura ile ücretlendirilecekken, 36 ay taahhüt veren Türk Telekom kullanıcıları, aylık 55 TL ile ücretlendirilecek. Tüm vergilerin dahil olduğü bu kampanyaya dahil olabilmek için yapılması gereken tek şey, Türk Telekom bayi ve ofislerine ulaşarak başvuruda bulunmak…

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.