Turkcell Tablet Ve Turkcell Tablet Özellikleri

Bu yazımızda sizlere Turkcell Tablet ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Turkcell Tablet PC, Turkcell’in kendi adı ile gelmesi, ve Turkcell Tablet özelliklerine bakıldığında, çok iddialı bir ürün olarak gözlemleniyor. Peki Turkcell Tablet özellikleri neler? Turkcell Tablet PC’yi gelin birlikte tanıyalım:

Turkcell Tablet özellikleri arasında ilk olarak, Turkcell Tablet PC için kullanılan işletim sisteminin Android 4.1.1 olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Bunun yanında, Turkcell Tablet özellikleri arasında ekranından da söz etmemiz gerekmektedir, ve bu ekranın 10.1 inç, 1280 x 800 piksel ekran çözünürlüğünde, IPS LCD gibi özelliklere sahip olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
Turkcell Tablet hakkında bilgiler verir, ve Turkcell Tablet özelliklerini aktarmaya devam ederken, Turkcell Tablet PC içerisinde yer alan dört çekirdekli 1.2 GHz işlemciden de söz etmemiz gerekmektedir. Ana kamerası 8 MegaPiksel olan Turkcell Tablet PC’nin görüntülü konuşmayı olanaklı hale getiren ön kamerası ise 2 MegaPikseldir; ve HD kalitesinde çekimler, Turkcell Tablet kameraları ile oldukça net gerçekleştirilmektedir. Turkcell Tablet özelliklerinden bir diğeri de 16 GB dahili hafızası… Yetmez diyenler için MicroSD kart desteğinin bulunduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.
Turkcell Tablet özelliklerini saymaya devam ederken, hem 3G; hem de Wi-Fi desteği verdiğini belirtmeliyiz. 8.4 milimetre inceliğinde olan Turkcell Tablet PC, 545 gram ağırlığı ile de ilgi odağı olmaktadır…

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.