USB Girişli Tablet PC’ler Arasında Yer Alan SmartTab STC12

Bu yazımızda sizlere, USB girişli tablet PC, ve USB girişli tablet bilgisayar modelleri arasında yer alan Smarttab STC12 hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Smarttab STC12 ile, orta sınıf tablet bilgisayarlar arasında lider olmayı hedeflediğini belirten üretici firma, insanlar tarafından Smarttab STC12’nin çok çabuk benimsendiğini de sözlerine eklemeyi ihmal etmiyor. Peki ya USB girişli tablet PC, ve USB girişli tablet bilgisayarlar arasında yer alan Smarttab STC12 özellikleri neler?

Smarttab STC12 özellikleri arasında ilk olarak, harici 3G modem desteği sağladığından söz etmemiz gerekiyor. Smarttab STC12 özellikleri arasında yer alan bir diğer detay da USB girişli tablet PC’ler arasında yer alması, ve bundan dolayı da kullanım kolaylığı sunması. Smarttab STC12 özellikleri arasında yer alan bir başka ayrıntı ise Android 4.0 işletim sisteminin içerisinde yüklü olarak gelmesi. Smarttab STC12, 7 inçlik boyutu ile ilgi çekerken, USB girişli tablet bilgisayarlar arasında, USB girişinin tam boy olması nedeniyle herhangi bir dönüştürücüye gereksinim duymadan pek çok USB girişine kolaylıkla bağlantı sağlayabilme özelliğine de sahip.
USB girişli tablet bilgisayarlar arasında yer alan Smarttab STC12 için belirlenen renk seçenekleri, ilk aşamada kırmızı, ve siyahtan ibaret. Smarttab STC12 üreticileri iddialı: kısa zamanda, orta seviye tablet bilgisayarlarda aranan tüm özellikleri içerisinde barındırması dolayısı ile Smarttab STC12 tercih sebebi olacak, ve en yeni teknoloji, kullanıcıya, en uygun fiyatla sunulacak…

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.