Yeni Samsung Galaxy Tab 2012 İşte Samsung Galaxy Tab 2 Özellikleri

Bu yazımızda sizlere, Samsung Galaxy Tab 2‘den bahsedeceğiz. Samsung Galaxy Tab 2012 beklentileri arasında kendisine önemli ölçüde yer edinmiş, ve merakla beklenen Samsung Galaxy Tab 2 incelemesine bakıldığında, Samsung Galaxy Tab 2’nin, Samsung Galaxy Tab 10.1’den çok fazla farkının bulunmadığı gibi bir bilgi elde ediliyor… Samsung Galaxy Tab 2’deki bir kaç özellik dışında, Samsung Galaxy Tab 2012’de çok fazla değişiklik olmaması, Samsung Galaxy Tab 2’yi merakla bekleyenler için bir hayal kırıklığı yarattı diyebiliriz…

Samsung Galaxy Tab 2 özelliklerine bakıldığında, işletim sisteminin Android 4.0 olduğunu görüyoruz. Samsung Galaxy Tab 2 özellikleri arasında 1 GHz çift çekirdekli işlemcisinden de söz etmek gerekiyor. Samsung Galaxy Tab 2 özellikleri arasında yer alan bir diğer nokta ise, Samsung Galaxy Tab 2012’nin 3 MegaPiksel kamerası; ve ön yüzünde bulunan kamerası oluyor. Samsung Galaxy Tab 2 özellikleri arasında Samsung Galaxy Tab 2012’nin pil gücünün 2000 mAh olduğunu da hatırlatmamız gerekmektedir.
Samsung Galaxy Tab 2 incelemesine bakmaya devam edecek olursak, Samsung Galaxy Tab 2’nin ağırlık ve kalınlığının, Samsung Galaxy Tab 10.1’den biraz daha fazla olduğunu belirtmemiz gerekse de, bunun çok ince bir ayrıntı olduğunu, ve herkes tarafından farkedilmesinin kolay olmadığını da belirtmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.