Yeni Toshiba Tablet PC Toshiba AT 300

Bu yazımızda sizlere, Toshiba tablet PC dünyasına yeni giren Toshiba AT 300 hakkında bilgiler vereceğiz. Toshiba tablet PC özelliklerini, Toshiba AT 300 ile birlikte daha yakından tanıma şansına sahip olacaksınız. O halde dilerseniz, hiç vakit kaybetmeden, Toshiba tablet PC Toshiba AT 300’ü tanımaya başlayalım:

Toshiba tablet PC özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için, Toshiba AT 300 hakkındaki bilgileri almaya başlayalım… Toshiba AT 300 özellikleri arasında ilk olarak 5 MegaPiksel kameradan söz etmemiz gerekmektedir. Toshiba AT 300’ün ön yüzünde bulunan kamera ise 2 MegaPikseldir. Toshiba tablet PC hakkında bilgi sahibi olmaya devam ederken, Tegra 3 işlemcisinin bulunduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.
Toshiba AT 300 hakkında bilgi sahibi olmaya devam ederken, Toshiba tablet PC’nin ekran boyutunun 10.1 inç, çözünürlüğünün ise HD kalitesinde olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Toshiba tablet PC özellikleri arasında yer alan Tegra 3 işlemcinin çekirdek sayısı 4 olmakla birlikte, Toshiba AT 300 içerisinde bulunan RAM’in de 1 GB olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.