2011 En İyi Cep Telefonu Samsung Galaxy S2

Sitemizde daha önce de, en iyi cep telefonu sıralaması yaptık. Ancak bu belirteceğimiz en iyi cep telefonu listesi, TechRadar isimli bir firmanın, 130 bin oy ile yaptığı bir sıralama; yani kişisel görüşler değil; 2011 yılı en iyi cep telefonları için yapılan sıralamada, en iyi cep telefonu seçimi, halk, juri üyeleri ve yetkili ağızların katıldığı bir oylama ile seçildi. 2011 en iyi cep telefonları hakkında, ne gibi durumlar söz konusu hep birlikte bakalım:

2011 en iyi cep telefonu adaylarını şu şekilde sıralıyor TechRadar: Sony Ericsson Xperia Arc, Samsung Galaxy S2, Orange San Francisci, Apple iPhone 4, HTC Desire. TechRadar tarafından yapılan oylamaya sunulan 2011 en iyi cep telefonları arasında belirtilen bu listede kazanan telefon Samsung Galaxy S2 oldu. 2011 en iyi cep telefonu sıralamasında ikinci olan cep telefonu ise, Apple iPhone 4.
TechRadar tarafından yapılan oylamada 2011 en iyi cep telefonu olmayı başaran Samsung Galaxy S2 hakkında açıklamalarda bulunan yetkililer, Samsung Galaxy S2’nin, çok kısa bir zaman önce piyasaya çıktığını, ancak, gerek mükemmel tasarımı; gerek hızı; ve gerekse de ekranının gücü ile, kullananları kendisine hayran bırakmayı başardı; ve oldukça da büyük ilgi gördü.
TechRadar, iş kullanımı için en uygun telefon seçimini de, oylama ile gerçekleştirdi. Yapılan oylamaya katılan iş telefonu adayları şu şekilde sıralanıyor: Apple iPhone 4, Nokia E72, HTC HD 7, BlackBerry Torch, BlackBerry Bold 9780. TechRadar tarafından yapılan araştırmada 2011 en iyi iş telefonu olarak seçilen telefon Apple iPhone 4. BlackBerry’nin kazanamamasına ise şaşırmamak gerekiyor. Apple iPhone 4 kendisini sürekli geliştirirken, BlackBerry’ler, 2010 iş telefonu olarak geçtiğimiz senede kalmış şeklinde açıklamalar yetkili ağızlardan gelmeye devam ediyor…
Kısaca özetini geçtiğimiz TechRadar ödüllerinin oldukça fazla olduğunu da belirtmeliyiz; ancak 2011 en iyi cep telefonunun Samsung Galaxy S2 olduğunu da tekrar hatırlatmakta fayda görüyoruz.

Bir önceki yazımız olan Instant Message for Nokia İle Bedava Mesajlaşma başlıklı makalemizde bedava mesajlaşma, Instant Message for Nokia ve Nokia telefon hakkında bilgiler verilmektedir.

“2011 En İyi Cep Telefonu Samsung Galaxy S2” için 5 yorum

  1. Ben şu ana kadar en son cıkan telefonları kullandım her bakımdan samsung galaxy s 2 en iyilerden biri. şöyle
    Ki ben hepisini test ettim karşılaştırdım üstün gelen galaxy s 2 oldu harika bir telefon.
    benim görüşüm bu yinede tercih sizin.

  2. Samsungda telefonmu iphonedan calmis menusunu cakma telefon. Kardes sen telefondan anlamiyosun senin daha cok sey ogrenmen lazim . iphonu samsuungla kiyaliyamzsin. bilgisiz insanlar burda yalan yanlis seyler yazip milleti yanlis telefonlara yonetiyosunuz

    1. Yorumunuz, onayımızdan geçerek yayına alındı. Bu şu demek: herkesin kişisel görüşüne saygımız vardır. Siz de yorumunuzu: ”bence” şeklinde yaparsanız, sizin de başkalarının kişisel düşüncelerine saygınız olmuş olur.

  3. Bence Samsung Galaxy SII İphone 4S den daha kullanışlı hem görünüm hem hız hem kalite…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.