Alcatel OneTouch 358 Cep Telefonu ve Özellikleri

Özellikle ev telefonları konusunda ilk tercih olan Alcatel Türkiye’ye ilk cep telefonu üreten firmalardan biridir. Alcatel kendini yenilemiş cep telefonu konusunda da teknolojiye ayak uydurmuş böylece de teknoloji sever tüketicilerin karşısına birbirinden farklı dokunmatik ya da qwerty klavyeli cep telefonlarını müşterilerinin beğenisine sunmuştur.<!–adsense–>

Alcatel OneTouch 358 Cep Telefonu

Alcatel OneTouch 358 qwerty klavyesi beyaz kiraz kırmızısı ve siyah rengi ile ilk önce bayan tüketicilerin dikkatini çekmektedir. 1MB dahili hafıza ve 32 GB harici hafızalı telefonumuz Alcatel OneTouch 358 in aynı zamanda bir adet harici hafıza kartı girişi de mevcut bulunmaktadır.

Alcatel OneTouch 358 telefonumuz bataryasının tam dolu olması halinde kesintisiz altı saat görüşme yapmanızı ya da telefonunuzu hiç kullanmadığınız halde dört yüz elli saat bekleyebilen bir telefon olduğunu altını çizerek belirtmek isterim.

VGA kameralı telefonumuzun maksimum fotoğraf çözünürlüğü 640×480 pikseldir. Alcatel OneTouch 358 telefonumuzun sms mms e-posta html tarayıcı gibi özellikleri sayesinde ve en güzel özelliği qwerty klavyesi ile mesajlaşacak her zaman ve her yerde e-posta alıp gönderebilecek çektiğiniz fotoğraflarınızı ise mms sayesinde istediklerinize yollayabileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.