Android Telefon Rehberi Nasıl Yedeklenir? Android Telefon Rehberi Yedekleme İşlemi

Android telefon rehberi yedeklemeBu yazımızda sizlere, telefon rehberi nasıl yedeklenir, cep telefonu rehberi nasıl yedeklenir… gibi soruların yanıtları arasında yer alan Android telefon rehberi yedekleme ile ilgili bilgileri aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de telefon rehberi nasıl yedeklenir, ya da cep telefonu rehberi nasıl yedeklenir diyorsanız, Android telefon rehberi yedekleme bilgilerinin aktarımını gerçekleştirmeye hemen başlayalım:

Telefon rehberi nasıl yedeklenir, ya da cep telefonu rehberi nasıl yedeklenir diyenler, Android telefon rehberi yedekleme işlemini gerçekleştirmek için, ilk olarak telefon rehberine girmelidirler. Bunun sonrasında ise, telefon rehberinin menü kısmına girilmesi gerekmektedir. Menüden seçilmesi gereken şudur: İçe Aktar – Dışa Aktar… SD Kartından Al, SD Karta Çıkar, SIM kartından Al, SIM Kartına Çıkar…
Android Telefon rehberi yedekleme işlemini gerçekleştirmek için SIM Karta Çıkar kısmını seçmemizin sonrasında, tüm rehberi seçmeli; ardından da Dışarı Ver seçeneğini işaretleyerek Veirler Aktarılırken Bazı Bilgiler Kaybolabilir Yine De Devam Edilsin Mi? sorusuna Evet demenizin sonrasında telefon rehberi nasıl yedeklenir sorusunun yanıtı olan Android telefon rehberi yedekleme işlemi kendiliğinden gerçekleştirilecektir. Aynı işlemi SD kart için de gerçekleştirebilirsiniz.
Bu işlemi, telefonunuzu değiştirirken, telefonunuzu fabrika ayarlarına geri alırken, ya da herhangi bir ihtimale karşı telefonunuz bozulduğunda kullanabilmek adına gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hafıza Kartındaki Dosyalar Görünmüyor Diyenler İçin Hafıza Kartındaki Dosyaları Kurtarma başlıklı makalemizde cardrecovery.5.30.build, hafıza kartındaki dosyalar görünmüyor ve hafıza kartındaki dosyaları kurtarma hakkında bilgiler verilmektedir.

“Android Telefon Rehberi Nasıl Yedeklenir? Android Telefon Rehberi Yedekleme İşlemi” için bir yorum

  1. bişi soracam bu yedeklediklerimiz üstüne sonradan kayıt ettiklerimiz otomatik eklenirmı
    bilginiz varsa burda paylaşa bilirmisiniz.saygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.