Arayanın Resmi Nasıl Gösterilir? Arayanın Resmini Gösterme Bilgileri

arayanın resmi nasıl gösterilirBu yazımızda sizlere, Samsung Galaxy S4 için, arayanın resmini gösterme bilgilerini aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Arayanın resmini gösterme ile ilgili, Samsung Galaxy S4 dahilinde vereceğimiz bilgiler, diğer cihazlar için de benzer şekillerde uygulanabilmektedir. Dilerseniz zaman kaybetmeden, arayanın resmi nasıl gösterilir sorusunun yanıtlarını aktarmaya başlayalım:

Arayanın resmi nasıl gösterilir? Arayanın resmini gösterme işlemini yapmak için ilk olarak, Rehbere giriyor, ve Yeni kişi eklemek için, sağ üst kısımda yer alan + işaretine tıklıyoruz. Karşımıza, yeni kişiyi, Sim mi, yoksa cihaz mı; yoksa Google hesabına mı kaydetmek isteyip istemediğimizi soran bir seçenekler listesi çıkıyor. Burada Cihaz seçeneğini işaretleyerek, Yeni kişi ekleme işlemine devam ediyoruz…
Kişi ismi; ve telefon numarasını yazıyoruz. Ancak, kişi ismini yazdığımız yerin hemen sol tarafında yer alan resim kısmını da, arayanın resmini gösterme adına atlamamamız gerekiyor. Bu resmin üzerine tıklıyor; ve arzu edersek, arayanın resmi telefonumuzda kayıtlı ise Görüntü, kayıtlı değil ise, ve o kişi de yanımızda ise Resim Çek seçeneğini işaretliyoruz. Resmi seçmemizin sonrasında ise, Yeni kişi kaydetme işlemi için gerekli diğer alanları da doldurarak kaydetme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sony Xperia SP Android 4.3 Güncellemesi Başladı başlıklı makalemizde Sony Xperia SP, Sony Xperia SP Android 4.3 güncelleme ve Sony Xperia SP Android 4.3 güncellemesi hakkında bilgiler verilmektedir.

“Arayanın Resmi Nasıl Gösterilir? Arayanın Resmini Gösterme Bilgileri” için 3 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.