ASUS Zenfone 3 Türkiye’ye Ne Zaman Gelecek?

asus-zenfone-3-ne-zaman-cikacakASUS Zenfone 3 modelleri Haziran ayında tanıtılmıştı. Ancak, Türkiye için ASUS Zenfone 3 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtı olarak bugünler belirtiliyordu, yani, Ekim ayının ortaları… Ve bunun yanında, ASUS Zenfone 3 fiyatı ile ilgili de belli tahminler vardı… Ancak ASUS Zenfone 3 Türkiye’de hala yok… Peki ne zaman gelecek? Yazımızın ilerleyen bölümlerinde, ASUS Zenfone 3 hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz…

ASUS Zenfone 3 Ne Zaman Çıkacak?

Tahminlere göre cihazın bugünlerde ülkemizde olması bekleniyordu, ancak umulan olmadı. Eğer ASUS Zenfone 3’ün satışları bugünlerde başlayacak olsaydı, bunun bir etkinlik ile lanse edilmesi gerekiyordu, ve söz konusu etkinlik davetiyeleri, etkinliğin en az bir hafta öncesinde medyaya dağıtılmaya başlanıyor. Bu nedenle, ASUS Zenfone 3 çıkış tarihi için en erken, Kasım ayının başları hedef gösteriliyor. Raflara ise ASUS Zenfone 3, ülkemizde Aralık ayında bile girebilir… Peki ya satış fiyatı ile ilgili tahminler?

ASUS Zenfone 3 Fiyatı

Haziran ayında tanıtımı yapılan ASUS Zenfone 3 fiyatının, ülkemizde tahmini olarak 2.400 TL olacağı düşünülüyordu; ve bu fiyat, ASUS Zenfone 3 Deluxe fiyatı olarak tahmin ediliyordu. Ama, Haziran ayının sonrasında dolar kuru yükselişe geçti, mobil cihazlara TRT bandrolü getirildi… Tüm bunlar göz önüne alındığında, ASUS Zenfone 3 Deluxe fiyatı 2.600 TL’ye kadar yükselebilir; ve diğer ASUS Zenfone 3 modelleri için de farklı fiyatlar söz konusu olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy Note 7 Satışları Yine Durduruldu! başlıklı makalemizde Samsung Galaxy Note 7, Samsung Galaxy Note 7 patladı ve Samsung Galaxy Note 7 satışları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.