Casper Via T17 Format Atma

Casper Via T17 formatGünümüzde akıllı cihaz kullananların sayısı her geçen gün hızla artmaktadır. Bu cihazların artması beraberinde sorunların da ortaya çıkmasına yol açtı. Örnek olarak bu yazımızda Casper Via T17 ile ilgili sorunlardan bazılarını anlatacağız. En sık karşılaşılan sorun olarak şifre unutulması, şifre kırılması ve format atılmasını ele alacağız.

Casper Via T17 şifremi unuttum sorusu ile sıkça karşılaşmaktayız. Bu sorunun çözümü için öncelikle e-posta hesabınızı ve şifresini bilmeniz gerekiyor. Bu bilgileri biliyorsanız Casper Via T17 şifre kırma işlemi ile şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Tabletinizin ekranına koyduğunuz bu şifreyi unuttuğunuzda e-postanıza yeni bir şifre gönderilmesini isteyebilirsiniz. Eğer e-posta ve şifresini bilmiyorsanız bu durumda tek çare format atmak olacaktır. Format atma esnasında cihazınızdaki bilgilerin tamamen gideceğini bilmenizde fayda var. Şifresini unuttuğunuz ve cihazınızı da açamadığınız için tüm verilerinizin kurtarılma ihtimali yok maalesef.

Casper Via T17 format atma işlemini aşağıdaki işlem basamaklarına göre yapabilirsiniz:

– İlk olarak şarj seviyesinin en az % 50 olmasına dikkat edin. Mümkünse şarja takın.
– Cihazınızı kapatın.
– Telefon kapalı halde iken ses kısma tuşuna ve açma tuşuna basın.
– Açılan ekranda Recovery menüsü gelecektir. Bu ekranda ses tuşlarını kullanarak “wipe data factory reset” yazan yere gelip açma tuşuna basarak onaylayın.
– Bu esnada Factory reset devreye girer ve bitince ekranın üstünde “reboot system now” yazısı çıkar.
– Son olarak güç tuşuna basarak cihazınızı yeniden başlatın.

Yukarıda bahsedilen işlemlerin ardından artık cihazınıza format atma işlemini tamamlamış olacaksınız.

Bir önceki yazımız olan General Mobile Discovery İyi Mi? başlıklı makalemizde General Mobile Discovery, General Mobile Discovery en iyi modeli ve General Mobile Discovery iyi mi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.