Cep Telefonu Pin Kodu Değiştirme İle İlgili Bilgiler

Bu yazımızda sizlere, öncelikle şöyle bir haber vermek istiyoruz: cep telefonu pin kodu kırma, ya da cep telefonu pin kodu öğrenme gibi şeylerin, günümüzde oldukça kolay olduğunu biliyor muydunuz? Artık öğrendiniz, peki, cep telefonu pin kodu kırma, ya da cep telefonu pin kodu öğrenmenin neden bu kadar kolay olduğunu biliyor musunuz? Sizin yüzünüzden olduğunu söylersek bize kızmazsınız öyle değil mi?

Cep telefonu pin kodu kırma; ya da cep telefonu pin kodu değiştirme işlemi oldukça kolay, çünkü, genellikle, oluşturmuş olduğunuz cep telefonu pin kodu çok kolay… Mesela, cep telefonu pin kodu 0000 olan kişilerin sayısı, ya da cep telefonu pin kodu 1111 olan kişilerin sayısı o kadar çok ki, bunu size rakamlarla ifade etmeye çalışsak çok şaşırırsınız. Cep telefonu pin kodu olarak 1234 ya da 4321 kullananlar da çok fazla. Bir de cep telefonu pin kodu olarak doğum yılını kullananlar var: 1982, 1978, 1960… İşte amacı cep telefonu pin kodu kırmak olan kişilerin işi bu yüzden kolay.
Cep telefonu pin kodu öğrenme ihtimalini azaltmak için size, cep telefonu pin kodu değiştirme konusunda bilgi vermek istedik. Cep telefonu pin kodu değiştirme ile ilgili bilgi sahibi olacak olursanız, cep telefonu pin kodunuzu değiştirmeniz kolay olur, hiç kimse de sizin SIM kartınızı kullanarak cep telefonu faturanızı kabartmaz… Cep telefonu pin kodu değiştirme işlemi için cep telefonunuzu elinize alın:
Cep telefonu pin kodu değiştirme aşamaları: Menüden, öncelikle ayarlar seçeneğine girmeli, sonrasında ise, güvenlik ile ilgili olanı seçmelisiniz. Her telefonun menüsünde, ayarlar aynı yazsa dahi, güvenlik kelimesinin farklı şekillerde; ya da farklı kelimeler ile birlikte kullanılabileceğini unutmamalısınız… Sizin amacınız güvenlik ile ilgili olan, ve ayarlar menüsünün içerisinde bulunan kısmı seçmek, sonrasında ise, SIM kart ile ilgili güvenlik adımını seçmelisiniz: SIM pin’ini değiştir, ya da pin değiştir gibi bir alternatifiniz olduğunda oraya gitmelisiniz… Cep telefonu pin kodu değiştirme işlemini yanlış yapacağınızdan korkmayın, size, öncelikle eski pin kodunuzu soracak, şu anda kullandığınız cep telefonu pin kodunu gireceksiniz, sonrasında ise, kullanmak istediğiniz cep telefonu pin kodunu yazmanızı isteyecek; muhtemelen, yeni alacağınız cep telefonu pin kodunu iki sefer girmenizi isteyecek, ve telefonu sonraki açışınızda, yeni pin kodu ile açacaksınız…

Bir önceki yazımız olan Cep Telefonu Suya Düşünce Ne Yapılmalı? başlıklı makalemizde cep telefonu suya düşerse, cep telefonu suya düşerse ne yapılmalı ve cep telefonu suya düşerse ne yapmalı hakkında bilgiler verilmektedir.

“Cep Telefonu Pin Kodu Değiştirme İle İlgili Bilgiler” için 3 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.