Cep Telefonu Suya Düşünce Ne Yapılmalı?


Bu yazımızda sizlere, cep telefonu suya düşerse ne yapmalı, cep telefonu suya düşünce ne yapmalı, ve, cep telefonu suya düşerse ne yapılmalı gibi soruların yanıtlarından söz etmeye çalışacağız. Ancak, cep telefonu suya düşerse ne yapmalı sorusunun yanıtlarını, olabildiğince kısa zamanda uygulamanızın şart olduğunu da unutmamalısınız, aksi halde, telefonunuz istemediğiniz kadar çok zarar görebileceği gibi, bu zararlar, elektrik çarpması olarak sizi de kendilerine maruz bırakabilmektedirler.


Görmüş olduğunuz gibi, cep telefonu suya düşünce ne yapmalı, cep telefonu suya düşerse ne yapmalı, ve cep telefonu suya düşerse ne yapılmalı gibi soruların yanıtlarının önemi çok büyüktür. İşte bu nedenledir ki, cep telefonu suya düşerse ne yapılmalı diyenler, yanıtları hiç zaman kaybetmeden uygulamaya başlamalıdırlar.
Cep telefonu suya düşerse ne yapılmalı? cep telefonu suya düşerse ilk olarak telefonunuzun bataryasını çıkartmalısınız, eğer telefonun bataryasını çıkartmanız gibi bir durum söz konusu değilse de, telefonu hemen kapatmalısınız. Telefonun kapatılması işleminin ardından yapılması gereken, SIM kart, ve MicroSD kartı cep telefonunun içerisinden çıkartmaktır. Ardından, cep telefonunu olabildiğince kurutmanız gerekmektedir, gerekirse bir gece boyunca cep telefonunuzu hiç kullanmayın.
Cep telefonu suya düşerse, belirtilen uygulamaları gerçekleştirin, ve bunun sonrasında da cep telefonunuzun çalışıp çalışmadığına bakın, ancak, kuruma işleminin tam olarak gerçekleştirilmesinin ardından kontrolü gerçekleştirmeyi unutmayın.

Konu etiketleri:galaxy s3 mini suya düştü, samsung galaxy ace suya duserse nasil sorunlar olusur, galaksi s4 suya düşünce napilir, telefon suya düşerse ne yapılır, samsung galaxy wonder suya düştü, s4 denize düştü ne yapmalıyım, s4 denize düştü, nokia x2 suya düştü, lumia suya düştü 625, lumia 625 suya düşerse

Yorum yapmak ister misiniz?!