Cep Telefonu Suya Düşünce Ne Yapılmalı?

Bu yazımızda sizlere, cep telefonu suya düşerse ne yapmalı, cep telefonu suya düşünce ne yapmalı, ve, cep telefonu suya düşerse ne yapılmalı gibi soruların yanıtlarından söz etmeye çalışacağız. Ancak, cep telefonu suya düşerse ne yapmalı sorusunun yanıtlarını, olabildiğince kısa zamanda uygulamanızın şart olduğunu da unutmamalısınız, aksi halde, telefonunuz istemediğiniz kadar çok zarar görebileceği gibi, bu zararlar, elektrik çarpması olarak sizi de kendilerine maruz bırakabilmektedirler.

Görmüş olduğunuz gibi, cep telefonu suya düşünce ne yapmalı, cep telefonu suya düşerse ne yapmalı, ve cep telefonu suya düşerse ne yapılmalı gibi soruların yanıtlarının önemi çok büyüktür. İşte bu nedenledir ki, cep telefonu suya düşerse ne yapılmalı diyenler, yanıtları hiç zaman kaybetmeden uygulamaya başlamalıdırlar.
Cep telefonu suya düşerse ne yapılmalı? cep telefonu suya düşerse ilk olarak telefonunuzun bataryasını çıkartmalısınız, eğer telefonun bataryasını çıkartmanız gibi bir durum söz konusu değilse de, telefonu hemen kapatmalısınız. Telefonun kapatılması işleminin ardından yapılması gereken, SIM kart, ve MicroSD kartı cep telefonunun içerisinden çıkartmaktır. Ardından, cep telefonunu olabildiğince kurutmanız gerekmektedir, gerekirse bir gece boyunca cep telefonunuzu hiç kullanmayın.
Cep telefonu suya düşerse, belirtilen uygulamaları gerçekleştirin, ve bunun sonrasında da cep telefonunuzun çalışıp çalışmadığına bakın, ancak, kuruma işleminin tam olarak gerçekleştirilmesinin ardından kontrolü gerçekleştirmeyi unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S3 Benzeri Bir Samsung Samsung S Duos Geliyor... başlıklı makalemizde Samsung, Samsung Galaxy S3 ve Samsung S Duos hakkında bilgiler verilmektedir.

“Cep Telefonu Suya Düşünce Ne Yapılmalı?” için 3 yorum

  1. AyağımA pedikür yaptırırken s4 minim suya düştüğünde bende peçete ile kuruladım ama fayda etmedi ve pirinçe yatirdim 1 nün geçmesini bekliyorum sizce servise vermek dışında ne yapabilirim????

    1. Pirincin sonucunu bekle, ve bizimle de paylaş önce. Eğer düzelmezse zaten servise vermekten başka şansın yok, ve garanti kapsamında olmayacak.

  2. Arkadaşlar 7dk içerisinde test edilmiş bir net iyi sonuca ulaşmak için; Cep Simidi’ni deneyin derim. (by not swiss but turkish scientists 🙂 )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.