Dört Çekirdekli Telefonlar Arasında En İyi Cep Telefonu Hangisi?

Bu yazımızda sizlere, en iyi cep telefonu hangisi sorusunun yanıtını, dört çekirdekli telefonlar arasında yapacağımız bir karşılaştırma ile vereceğiz. Yani en iyi cep telefonu hangisi diyenlere, sınırlı bir kaç telefon arasından seçim yapıp, bir karşılaştırma yaparak yanıt vereceğiz. İşte en iyi cep telefonu hangisi sorusunun yanıtı; ve dört çekirdekli telefonlar:

Dört çekirdekli telefonlar arasında yer alan HTC One X kasası polikarbonattan meydana gelmiş; en iyi cep telefonu hangisi sorusunun yanıtını, dört çekirdekli telefonlar arasından vermek istersek, tasarım bakımından, HTC One X’in öne çıktığını rahatlıkla söyleyebiliriz.
En iyi cep telefonu hangisi sorusunun yanıtları arasında dört çekirdekli telefonlardan bahsederken, karşımıza, 4.7 inç ekranı, ve 720 x 1280 çözünürlüğü ile, HTC One X yine çıkıyor.
En iyi cep telefonu hangisi diyip, dört çekirdekli telefonlara baktığımızda, Sense 4.0, ve HTC İmageSense ile, hem işletim sistemi olan Android 4.0’ı, hem de kamerayı hızlandıran HTC One X yine göz önünde bulunuyor.
En iyi cep telefonu hangisi diyip de dört çekirdekli telefonlara baktığımızda, karşımıza ZTE Era çıkıyor; inceliği 7.8 mm…
En iyi cep telefonu hangisi diyip, dört çekirdekli telefonların bağlantılarına baktığımızda, HTC One X’te karşımıza NFC çipi, ve Beats ses teknolojisi çıkıyor. LG Optimus 4X ise, Bluetooth 4.0 ile, diğer dört çekirdekli telefonlara fark atıyor.
En iyi cep telefonu hangisi diyip, dört çekirdekli telefonların kameralarına baktığımızda, tamamında 8 MegaPiksel arka yüz kamerası görürken, ZTE Era’da ön yüz kamerasının VGA olduğunu görüyoruz. Diğer dört çekirdekli telefonların ön yüz kamerası 1.3 MegaPiksel…
En iyi cep telefonu hangisi diyerek, dört çekirdekli telefonların depolama alanlarına baktığımız zaman, HTC One X’in 32 GB depolama alanı ile geldiğini görüyoruz. LG Optimus 4X 16 GB iken, diğerleri 8 GB depolama alanına sahip, ve MicroSD ile genişletilebiliyor. Dört çekirdekli telefonların RAM’leri ise 1 GB…

Bir önceki yazımız olan Sony Xperia P Özellikleri Ve Sony Xperia U Özellikleri başlıklı makalemizde Sony Xperia P, Sony Xperia P özellikleri ve Sony Xperia U hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.