En İyi Akıllı Telefonlar Hangileri?

en iyi akilli telefonlar 2016En iyi akıllı telefonlar 2016 yılında EISA tarafından seçildi… Avrupa Görüntüleme Ve Ses Derneği’nin, uluslararası teknoloji dergilerinin editörleri arasında yapmış olduğu oylama ile seçtiği en iyi akıllı telefonlar, ödüllerini de aldı… Peki en iyi akıllı telefonlar hangileri? Farklı dallarda, sorumuzun yanıtlarını, yazımızın ilerleyen bölümlerinde bulabileceksiniz…

En İyi Akıllı Telefonlar Hangileri?

• HTC 10: En Gelişmiş Akıllı Telefon: Ses; ve kamera deneyimi bakımından, HTC’nin Nisan ayında duyurduğu HTC 10, en gelişmiş akıllı telefon oldu; ve ilk OIS destekli ön kameranın da bu cihaza ait olması dolayısı ile, ödülünü hakkı ile aldı.

Hangi Telefonun Ekranı Daha İyi?

• Samsung Galaxy S7: En İyi Kamerası Olan Akıllı Telefon: Aynı ödülün, Samsung Galaxy S7 Edge’ye de verildiğini belirtelim. Cihazın dahili kamerası 12 MegaPiksel olup, Dual Pixel teknolojisini kullanması ile bilinmekte.

• Huawei P9: Tüketici Odaklı En İyi Akıllı Telefon: Leica imzalı çift kameranın bu cihazda yer aldığını, ve bundan dolayı da Huawei P9’un, en iyi akıllı telefonlar arasındaki en prestijli ödülü aldığını belirtelim.

• LG G5: Yenilikçi En İyi Akıllı Telefon: Cihazın, modüler bir akıllı telefon olduğunu, bu anlamda LG’nin, cesur bir adım attığını belirtmeden geçmeyelim.

Hangi Telefonun Kamerası Daha İyi?

• CoolPad Torino: Bütçe Dostu En İyi Akıllı Telefon: Bu cihaz Avrupa’da 200€ olan fiyat etiketi ile satışta…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.