En Sağlam Akıllı Telefon Hangisi?

en dayanikli telefonlarÇoğumuz teknolojiyi seviyor, ve bu nedenle de en gelişmiş akıllı telefonları almak istiyor. Alıyor, ve bir servet miktarı para ödüyoruz da zaten… Ama sonra, gerek istemeden yere düşüyor, gerek suya maruz kalıyor, ve bizim içimiz, ödemiş olduğumuz paraya yanıyor… Yazımız içerisinde sizlere, en sağlam akıllı telefon hangisi; ve en dayanıklı akıllı telefon hangisi sorularının yanıtları arasında yer alan, en dayanıklı akıllı telefonlar listesinden söz edeceğiz. Bu sayede, alacağınız akıllı telefonun, daha uzun süre kullanıma uygun olduğundan emin olabilirsiniz…

En Dayanıklı Akıllı Telefon Hangisi?
En Sağlam Akıllı Telefon Hangisi?

• Samsung Galaxy S7 Active: En dayanıklı telefonlar listesinde yer alan S7 Active, Galaxy S7’den daha kalın bir kasaya sahip, ve pil kapasitesi 4.000 mAh… IP68 sertifikasına sahip olan cihaz, şok, nem, düşme, ısı… gibi etkilere karşı dayanıklı; bununla birlikte, suya, ve toza karşı dayanıklılıktan da söz etmeliyiz.

Hangi Telefonun Kamerası Daha İyi?

• LG V10: V10’un çerçeveleri paslanmaz çelikten; ve, cihaz her ne kadar su, ve toza karşı dayanıklılık göstermese de, yapılan pek çok testten olumlu sonuçlar alıyor, ve bununla birlikte, yenilikçi pek çok özelliğe sahip olduğunu da belirtmeliyiz.

Akıllı Telefon Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz??

• Cat S60: Dayanıklı bir kasası bulunan S60, 5 metre suyun altında, 1 saate kadar sızıntılara dayanıklılık gösterebiliyor. Bununla birlikte, yapılan pek çok testten olumlu sonuçlar elde eden S60’ın, ilk termal kameralı akıllı telefon olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Hangi Telefonu Almalıyım 2016??

• Samsung Galaxy S6 Active: IP68 sertifikasına sahip olan cihazın özellikleri S6 ile aynı, aradaki tek fark, S6 Active’nin 1.5 metre su altında yarım saate kadar dayanıklılık gösterebilmesi. Bununla birlikte, kauçuktan yumuşak bir kasa ile elimize ulaşacağını da belirtelim.

• Kyocera DuraForce XD: En dayanıklı telefonlar arasında yer almakla birlikte, dayanıklılık, ve IP68 sertifikalarına sahip olduğunu da belirtmeliyiz.

Bir önceki yazımız olan Telefona Format Attım Google Hesabı İstiyor başlıklı makalemizde Discovery telefonuma format attım açılmıyor, telefona format attım Google hesabı istiyor ve telefonuma format attım açılmıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.