Flying Cep Telefonu İle Tek Telefon Kullanımı

Hepimizin bildiği gibi GSM operatörleri, her geçen gün, yeni kampanyalar sunuyorlar bize; ve her kampanya birbirinden cazip; insan hangisini seçeceğini şaşırıyor; ve en sonunda, sürekli kampanya ya da tarife değiştirmeye başlıyor. Ve sonunda, tüm kampanya ve tarifelerden aynı hatta faydalanamaması sebebiyle, birden fazla GSM operatörü; ve birden fazla sim kart kullanmak durumunda kalıyor. Bu da, birden fazla cep telefonu demek… Bu durumdan faydalanan cep telefonu üreticileri de çift hatlı cep telefonu üretmeye başladılar; ve cep telefonu alacak olan kişilerin, bu anlamda aklı sık sık karışıyor: özellikli fakat tek hatlı bir cep telefonu mu alsak; yoksa çift hatlı; fakat özelliği az olan bir cep telefonu mu alsak…?

İşte tam bu noktada, Flying akıllara geliyor. Flying, Çin’in üretmiş olduğu telefon markalarından bir tanesi. Flying, Çin’in iPhone; ya da Apple’si olarak adlandırılabilecek bir cep telefonu markası. Flying, 4 sim kartı aynı anda kullanabileceğiniz bir cep telefonu üretmiş durumda. Bu cep telefonunun FM radyosu; ve QWERTY klavyesi bulunduğunu da söylemekte fayda var. Flying 4 hatlı cep telefonunun fiyatı sadece ve sadece 75$. Ne dersiniz; tüm hatlarımızı bu telefonumuzda kullanmak iyi olmaz mı; hem de bu kadar uygun bir fiyata?

Bir önceki yazımız olan Wifi Cep Telefonu İle Hayatı Yakından Takip Edin başlıklı makalemizde kablosuz internet bağlantısı, wifi cep telefonu ve wifi nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.