Galaxy Ace 2 Numara Engelleme

Galaxy Ace 2 numara gizlemeSamsung, dar gelirli müşterilerine yönelik piyasaya sunduğu akıllı cep telefonlarından birisi olan Galaxy Ace ile büyük başarı sağladı. Bu başarısının ardından cihazı biraz daha iyileştirip geliştirerek Galaxy Ace 2 olarak yenilenmiş bir şekilde satışa sundu. Bu model de önceki modelde olduğu gibi iyi bir satış rakamı yakalayarak müşteriler tarafından büyük beğeni topladı. Gerek özellikleri, gerekse fiyatı açısından gayet memnun edici olan bu telefonda numara engelleme ve numara gizleme işlemlerinin nasıl yapılacağını anlatacağız. Ama öncelikle Galaxy Ace 2 özellikleri hakkında kısa bir bilgi verelim.

Galaxy Ace 2, 3.8 inç orta büyüklükte ve 480 x 800 piksel çözünürlükte bir ekrana sahip. 5 MP çözünürlüğünde arka kamera ve 3G görüntülü görüşme yapabilmek için de VGA ön kamera bulunuyor. 756 MB RAM belleği olan bu cihazda 4 GB tümleşik hafıza yer alıyor. Ayrıca 32 GB’a kadar da microSD desteği sağlıyor.

Gelelim asıl konu başlıklarından birisi olan Galaxy Ace 2 numara gizleme nasıl yapılır konusuna. Bunun için öncelikle telefonunuzun Menü tuşuna dokunun. Ardından sırasıyla Ayarlar > Cihazım > Arama > Ek Ayarlar’a gelin. Bu ekranda Arayan Kimliği yazan yere dokunduktan sonra numara gizleme işlemi yapabilirsiniz. Son olarak Galaxy Ace 2 numara engelleme nasıl yapılır ondan bahsedelim. Bunun için de sırasıyla Ayarlar > Arama > Arama Reddetme alanına gelinir. Burada “Otomatik Reddedilecekler Listesi“ karşınıza çıkacaktır. Buradan dilediğiniz numaraları engelleyip dilediğiniz numaraların engellemesini kaldırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Nokia 1320 Hard Reset başlıklı makalemizde Nokia 1320, Nokia 1320 görüntülü konuşma ve Nokia 1320 hard reset hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.