Galaxy Beam Ve Samsung Galaxy Beam Özellikleri

Bu yazımızda sizlere, Samsung Galaxy Beam’dan söz edeceğiz. Samsung Galaxy Beam’ı, diğer Samsung Galaxy’lerle kaşrılaştırmamanızı da şiddetle tavsiye ederiz, çünkü, Samsung Galaxy Beam, diğer tüm Samsung Galaxy’lerden farklı bir akıllı telefon olacak… İşte Galaxy Beam hakkında bilmek istedikleriniz, Samsung Galaxy Beam fiyatı, ve Samsung Galaxy Beam özellikleri…

Samsung Galaxy Beam özellikleri arasında, Samsung Galaxy Beam içerisinde projeksiyon özelliğinin bulunduğunu ilk olarak belirtmek isteriz. Bu sayede Samsung Galaxy Beam, duvara görüntü yansıtabilme özelliğine sahip olacak… Galaxy Beam’ın özellikleri arasında, inceliğinden söz etmek gerekirse, 12.5 mm kalınlığında olan Galaxy Beam, Samsung tarafından yapılan açıklamaya göre, projeksiyon özelliği bulunan diğer tüm akıllı telefonların en incesi olarak belirtiliyor.
Samsung Galaxy Beam hakkında bilgi verirken şunu da belirtmemiz gerekir ki, Samsung Galaxy Beam, Samsung i8520’nin yeni versiyonu olarak nitelendirilmektedir. Samsung Galaxy Beam özellikleri arasında yer alan projeksiyon özelliği 15 lümen, yani, video, fotoğraf; ve slaytları, 15 metre uzaklığa kadar olan duvar; ve tabanlara yansıtabiliyor. Samsung Galaxy Beam özellikleri arasında Android 2.3 işletim sisteminden söz etmek gerekirken, Galaxy Beam’ın işlemcisi ise 1 GHz; ve çift çekirdekli… Galaxy Beam ekranının çözünürlüğü 800 x 480; ve ekranı 4 inç olarak karşımıza çıkıyor.
Samsung Galaxy Beam özellikleri arasında 5 MegaPiksel kamerasından bahsetmek gerekirken, Galaxy Beam’ın ön yüzünde de bir kamera olduğu mutlaka belirtilmelidir. Samsung Galaxy Beam hakkındaki tüm bu bilgilerin yanında, Samsung Galaxy Beam ne zaman sorusunun yanıtı olan Samsung Galaxy Beam çıkış tarihi, ve Samsung Galaxy Beam fiyatı hakkında elde net bir bilgi bulunmamaktadır.
Samsung Galaxy Beam özellikleri arasında bir MicroSD hafıza slotunun bulunduğunu da belirtmek gerekmektedir. Samsung Galaxy Beam özelliklerinden bir diğeri ise 2000mAh olan pilidir; bu özellik, Galaxy Beam pil ömrü hakkında da bilgi vermektedir.

Bir önceki yazımız olan HTC One X HTC One V HTC One S Ve HTC One Özellikleri başlıklı makalemizde HTC One S, HTC One S özellikleri ve HTC One V hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.