General Mobile Discovery Android 4.4 Güncellemesi Hakkında Bilgiler

General Mobile DiscoveryGeneral Mobile Discovery kullanan pek çok kişinin aklında şu soru vardı: General Mobile Discovery Android 4.4 gelecek mi? Ve evet, bir süredir haberleri yapılan konu olan General Mobile Discovery Android 4.4 güncellemesi ile ilgili bilgileri yazımız içerisinde şimdi sizlere aktaracağız… Bakalım General Mobile Discovery Android 4.4 güncelleme hakkındaki bilgiler ne yönde…

General Mobile Discovery Android 4.4 gelecek mi? Evet General Mobile Discovery Android 4.4 güncellemesi, General Mobile Discovery kullanıcıları için yakın zamanda sunulacak. Hem uygun fiyatlı; hem de üstün özelliklere sahip bir cihaz olan General Mobile Discovery Android 4.4 güncelleme ile oldukça güncel bir cihaz halini alacak.
General Mobile Discovery Android 4.4 güncellemesi öncesinde bir küçük güncelleme alacak olan General Mobile Discovery kullanıcıları, cihaz ile ilgili önceden rapor edilmiş olan sorunların çözümünü bu küçük güncelleme sayesinde sağlayacak, ve böylece General Mobile Discovery Android 4.4 güncellemesi için de hazır bir hal almış olacak.
Nisan 2014 içerisinde ise, General Mobile Discovery Android 4.4 güncellemesi gerçekleştirtilecek, ve General Mobile Discovery, oldukça güncel bir güçlü akıllı telefon halini almış olacak.

Bir önceki yazımız olan Nokia Telefon Modem Olarak Nasıl Kullanılır? Nokia Telefonu Modem Yapmak başlıklı makalemizde Nokia telefon modem olarak nasıl kullanılır, Nokia telefonu modem olarak kullanma ve Nokia telefonu modem yapmak hakkında bilgiler verilmektedir.

“General Mobile Discovery Android 4.4 Güncellemesi Hakkında Bilgiler” için 2 yorum

  1. tabletimin markası general mobile tabletimi hepsiburadan.com dan sipariş vermiştim bugüne kadar internete girebiliyordum hiçbir sorunum yoktu ama bugün internete giremiyorum evimde bilgisayar ve telefon var onlardan internete girebiliyorum bunu araştırdım ve bana fabrika ayarlarına dönmemi söylediler bunu yapmam doğru olurmu sizce

    1. Format atmak olur, ayarlardan da düzeltebilirsiniz, DNS ayarlarından. Ama cihazın menüsünü bilmediğim için tam bir şey yazamıyorum. Format kesin çözüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.