General Mobile Discovery Güncelleme Paketinde Neler Var?

General Mobile DiscoveryGerek fiyatının uygunluğu, gerekse de özelliklerinin gücü dolayısı ile oldukça beğenilen, ve tercih edilen General Mobile Discovery kullanıcıları için, General Mobile Discovery Android 4.4 güncelleme bilgilerinden dün söz etmiş, ve General Mobile Discovery Android 4.4 güncellemesi öncesinde, General Mobile Discovery güncellemesinin küçük bir şekilde gerçekleşeceğini belirtmiştik. İşte sözünü ettiğimiz General Mobile Discovery güncellemesi bugün geldi. Peki General Mobile Discovery güncelleme paketinde neler var?

General Mobile Discovery Android 4.4 güncellemesi öncesinde gelen General Mobile Discovery güncelleme paketi ile, General Mobile Discovery içerisinde var olan bir takım hataların düzeltilmesi, ve cihazın Android 4.4 güncellemesine hazırlanması amaçlanıyor. General Mobile Discovery güncelleme paketinin büyüklüğü 41.62 MB. Peki General Mobile Discovery güncelleme gerçekleştiğinde neler olacak?Bilgilerimizi sizler için hemen aktarmaya başlayalım:
General Mobile Discovery güncelleme paketinin içeriği:
General Mobile Discovery güncelleme ile, cihazın kamerasında bir takım değişiklikler, düzenlemeler, yenilikler gerçekleştirildi. Anlık mesajlaşma programları arasında yer alan WeChat, ve Line kullanımı sırasında meydana gelen bağlantı hataları düzeltildi. Whatsapp kullanımı sırasında video gönderirken meydana gelen problemlerin giderilmesi sağlandı. General Mobile Discovery kullanıcılarının, Ayarlar menüsünde görmek istedikleri değişiklikleri geri bildirim yolu ile ulaştırmış olmaları sonucunda, istenilen görünümler sağlandı. Youth Movement isimli yeni masaüstü teması cihaz içerisine yüklendi. Launcher isimli ana ekran uygulamasının sürümü yükseltildi.
General Mobile Discovery güncelleme ile gerçekleştirilen yenilikler bunlarla da sınırlı kalmadı… General Mobile Discovery içerisine Otomatik Saat Dilimi özelliği eklendi. Bu sayede, siz General Mobile Discovery cihazınız ile yurtdışına çıktığınızda, cihazınız sizin yerinize saat güncellemesini, bulunduğunuz ülkeye göre güncelleyecek. Optimize Et isimli widgette bulunan parçalı görünüm düzeltildi. Bildirim ışığı kullanıma hazır hale getirildi. Rehber içerisinde bir takım değişiklikler gerçekleştirildi. General Mobile Discovery performansı daha iyi hale getirildi…
General Mobile Discovery güncelleme nasıl yapılır? General Mobile Discovery güncelleme nasıl yapılır sorusunun yanıtı için Menü’den Ayarlar’a, Ayarlardan Diğer kısmına, buradan Telefon Hakkında bölümüne, ve Sistem Güncellemeleri bölümüne girilmesi gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan General Mobile Discovery Android 4.4 Güncellemesi Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizde General Mobile Discovery, General Mobile Discovery Android 4.4 gelecek mi ve General Mobile Discovery Android 4.4 güncelleme hakkında bilgiler verilmektedir.

“General Mobile Discovery Güncelleme Paketinde Neler Var?” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.