General Mobile Discovery İyi Mi?

General Mobile Discovery iyi miAkıllı telefon piyasasına sonradan girmesine rağmen iyi bir Pazar payına ulaşan modellerin başında General Mobile Discovery gelmektedir. İncelik ve sadeliğin yanı sıra çok hızlı ve tatmin edici özellikleri olması, piyasada hızlı bir şekilde yaygınlaşmasına imkân tanıdı. Bu cihazın adını yeni duyan ve telefon almak için araştırmalar yapan kişiler General Mobile Discovery iyi mi diye forumlarda ve sosyal medyada birbirlerine sormaya başladılar. Biz de siz değerli okurlarımıza bilgi vermek amacıyla bu cihaz hakkında yapılan yorumları derleyerek tek bir parça haline getirdik. Böylece sizin de aklınızda General Mobile Discovery iyi telefon mu sorusu varsa doğru bir şekilde cevap bulabileceksiniz.

Forumlarda yer alan paylaşımlarda General Mobile Discovery iyi telefon mu sorusuna verilen pek çok farklı cevaplar olduğunu görmekteyiz. En genel kanıyı sizinle paylaşalım. General Mobile Discovery için hemen herkes fiyat ve bu fiyata alınabilecek en uygun telefon olduğu konusunda fikir birliği içerisinde. Ekranın ultra ince olması ve sadelikten yana tercihini kullananların gönlünü okşaması en can alıcı özellikleri olarak dikkat çekiyor. RAM belleği ve işlemcisi de performans konusunda sıkıntı çıkarmıyor. Fakat telefonun güncelleme ile ilgili bazı sıkıntıları olduğu söyleniyor. Fakat bunu da geliştiricilerin dağıttığı ROM ile aşabilirsiniz.

Eğer bütçeniz kısıtlı ise ve iyi bir akıllı telefonunuz olmasını istiyorsanız General Mobile Discovery alabilirsiniz. General Mobile Discovery en iyi modeli olarak da General Mobile Discovery Elite 32GB öneriyoruz. Şu anda alınabilecek en uygun telefonu olarak bu model görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Galaxy Ace 2 Numara Engelleme başlıklı makalemizde Galaxy Ace 2, Galaxy Ace 2 numara engelleme ve Galaxy Ace 2 numara gizleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.