Avea 1500 Dakika Her Yöne Konuşma Dakika Aktaran Tarife İle Geliyor

Dakika Aktaran TarifeBu yazımızda sizlere, Avea faturalı tarifeler arasında yer alan Dakika Aktaran Tarife ile ilgili bilgilerden söz ederek, Dakika Aktaran Tarife ile ilgili bilgilerin aktarımını gerçekleştireceğimizi belirtmek istiyoruz. Avea 1500 dakika avantajından faydalanmak istiyorsanız; ve bunu sadece ayda 32 TL ücret ile gerçekleştirmek istiyorsanız, gelin Dakika Aktaran Tarife hakkındaki bilgilerimizi gözden geçirmeye başlayalım:

Gördüğünüz doğru, Avea 1500 dakika her yöne konuşmayı, Avea faturalı tarifeler arasında yer alan Dakika Aktaran Tarife ile, sadece 32 dakikaya sağlıyor. Dakika Aktaran Tarife kayıt için ise sadece AKTARAN yazarak 6363’e kısa mesaj göndermeniz yeterli oluyor… Daha fazla bilgiyi, ve Dakika Aktaran Tarife detaylarını, yazımızın ilerleyen bölümlerinde bulabileceksiniz…
Avea 1500 dakika her yöne konuşmada, ay sonunda bitiremediğiniz dakikalarınız bir sonraki aya devreder; ve devredilen dakikalarınızın kullanımı önce gerçekleştirilir; bu dakikalar tamamlandığında ise, yeni dakikalarınızı kullanmaya başlarsınız. Numara taşıma, yeni hat alımı, faturasız hatlardan geçiş, ve faturalı hatlardan geçiş yolu ile Dakika Aktaran Tarife’ye dahil olunabilecek olması ile birlikte, taahhüt vermek kaydı ile tarifeden aylık 32 TL’ye yararlanmak mümkün olacak. Taahhütsüz kullanım gerçekleştirmek isteyenler ise, aylık 42 TL’ye Dakika Aktaran Tarife’den yararlanabilecekler… Bununla birlikte, Dakika Aktaran Tarife’den, Avea 1500 dakika her yöne konuşmayı isteyen 30.000 kişinin yararlanabileceğini de belirtmemiz gerekmektedir. Bir önceki aydan devreden dakikalar, bitirilmediği takdirde bir sonraki aya devredilememektedir.
Dakika Aktaran Tarife kayıt için taahhüt vermek isteyen kişilerin vermeleri gereken taahhüt süresi 12 aydır. Mesaj ile Dakika Aktaran Tarife kayıt işlemini gerçekleştirecek olan kişilerin, taahhüt vermek için SOZ yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeleri yeterli olacaktır. Dakika Aktaran Tarife kayıt işlemi; ve taahhüt verimi, Avea Müşteri Hizmetleri aracılığı ile de yapılabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

“Avea 1500 Dakika Her Yöne Konuşma Dakika Aktaran Tarife İle Geliyor” için bir yorum

  1. yaw tamamda ben yaptım ama online avea da bakıyom güncel faturam 42 gösteriliyor ama daha fatura kesilmemiş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.