Avea 21’lik Tarife Hakkında Bilgiler

Bu yazımızda sizlere Avea 21 lik tarife ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Avea 21 lik tarife, Avea’nın taraftar paketlerinden herhangi birisine sahip olan Avea müşterileri için geçerli bulunmaktadır. Avea 21 lik tarife için geçerli olan taraftar takımlarına bakmak istersek karşımıza, FenerCell, KartalCell, GSMobile, TrabzonCell…

Avea 21 lik tarife dahilindeki Avea kullanıcıları, her yöne 250 dakika konuşmakta, her yöne 250 SMS gönderebilmekte; aynı zamanda kendilerine verilen 250 MB interneti de dilediklerince kullanabilmektedirler. Bununla birlikte, Avea 21 lik tarifeyi kullanan Avea taraftarları, kendi aralarında, sınırsız olarak konuşup mesajlaşma hakkına da Avea 21 lik tarife ile sahip olabilmektedirler.
Avea 21 lik tarifeye dahil olup, bir sene boyunca da Avea 21 lik tarifede kalacağına söz veren, FenerCell, KartalCell, TrabzonCell, GSMobile kullanıcıları, Avea 21 lik tarifeye aylık 21 TL öderken, Avea 21 lik tarifede bir sene kalacağına dair söz vermeyen Avea’lıların, Avea 21 lik tarifeden, aylık 26 TL’ye yararlandıklarını belirtmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.