Avea Ailece Tarife Hakkında Bilgiler

Avea Ailece TarifeBu yazımızda sizlere Avea Ailece Tarife hakkında bilgiler vererek, Avea Ailece Tarife’nin detaylarını aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Avea Ailece Tarife nedir diyorsanız, gelin zaman kaybetmeden Avea tarifeleri arasında yer alan Avea Ailece Tarife hakkında bilgilere birlikte göz atalım…

Avea Ailece Tarife nedir? Avea tarifeleri arasında yer alan Avea Ailece Tarife, seçilecek olan beş aile ferdi ile, tüm kullanımların paylaşıldığı bir tarife olarak tanımlanabilmektedir. Her yöne 3000 dakika, aile içi sınırsız konuşma, ve her yöne sınırsız mesajlaşma ile birlikte, toplamda 6 GB internet, Avea Ailece Tarife ile birlikte kullanıcılara, aylık sadece 60 TL’ye sunulmaktadır.
Taahhüt vermemeniz halinde ise, Avea Ailece Tarife’den, aylık 90 TL’ye yararlanabilirsiniz. Diyelim ki 3000 dakika konuşmanızı bitirdiniz; ya da 6 GB internet kullanımınız sona erdi. Her 250 dakika, ve her 500 MB internetin 5 TL ile ücretlendirileceğini Avea Ailece Tarife hakkında bilgilerimizin içerisine eklememiz gerekmektedir. MMS gönderimi ise 99 kuruş ile ücretlendirilmektedir.
Avea Ailece Tarife’nin 60 TL’lik fiyatından yararlanmak için vermeniz gereken taahhüt süresi 24 aydır. Ancak 12 aylık taahhüt vermek istiyorsanız, ödemeniz gereken aylık tutar 70 TL’dir. Verilen taahhütlerin sona ermesinin ardından ise, ödenecek olan tutar 90 TL ile ücretlendirilmektedir. Bununla birlikte, eğer faturalı hattınız zaten Avea’da varsa, ve Avea Ailece Tarife’ye geçiş yapmak istiyorsanız, bir sefere mahsus olmak kaydı ile 25 TL ödemeniz gerekmektedir.
Avea Ailece Tarife’ye nasıl geçilir? Avea faturalı hat sahibi iseniz yapmanız gereken işlem 5555’e, AILECE şeklinde kısa mesaj göndermek. Faturanıza tek seferlik 25 TL yansıtılıp, sizin Avea Ailece Tarifesine geçişiniz onaylanacaktır. Sonrasında, zaten Avea’lı olan dört aile üyesini de her birini 5 TL karşılığı olmak koşulu ile Avea Ailece Tarife’ye dahil eder, ve kullanım haklarınızı onlarla paylaşabilirsiniz. Mesajla gerçekleştiremez iseniz bu işlemi, Avea bayilerinden, ya da 4441500 Avea Müşteri Hizmetlerinden de yapabilirsiniz.
Aile üyelerini Avea Ailece Tarife’ye nasıl dahil edersiniz? Eğer dahil etmek istediğiniz aile üyesi Avea’lıysa işlem çok kolay. ORTAK yazıp bir boşluk bırakmanızın sonrasında, dahil etmek istediğiniz kişinin telefon numarasını yazarak 2050’ye kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır. Sonrasında, ortak etmek istediğiniz aile üyesine bir mesaj gidecek, üyenin bu mesaja ORTAK ONAY yazarak yanıt vermesi halinde, Avea Ailece Tarife’ye o da dahil olmuş olacaktır. Faturayı ödeyecek olan, ortak olan kişi değil, onu tarifeye ortak edecek olan kişidir.
Bir aile üyesi, Avea Ailece Tarife’nin ortak paylaşımından nasıl çıkar? Avea Ailece Tarife nasıl iptal edilir? Eğer faturayı ödeyen kişiyseniz, ve bir kişinin paylaşımını iptal etmek istiyorsanız yapmanız gereken, IPTAL yazıp boşluk bırakarak, iptal etmek istediğiniz kişinin telefon numarasını yazıp 2050’ye kısa mesaj göndermektir. Eğer faturayı ödeyen kişi değilseniz yapmanız gereken, IPTAL ORTAK yazarak 2050’ye kısa mesaj göndermekten ibarettir. Sonrasında tarife, bir önceki tarifeye dönmektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.