Avea Akıllı Telefon Kampanyaları 2013 Kapsamında Samsung Galaxy Ace 2 Kampanyası

Samsung Galaxy Ace 2Bu yazımızda sizlere, Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Samsung Galaxy Ace 2 ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy Ace 2 kampanyasının 15 Mart 2013 tarihinde başladığını, ve 31 Mayıs 2013 tarihine kadar devam edeceğini belirterek, ayda 1 TL’den başlayan, tarifenize göre ödeme seçenekleri ile, Avea akıllı telefon kampanyaları 2013 içerisinde yer alan Samsung Galaxy Ace 2’ye sahip olabileceğinizi belirtelim…

Avea akıllı telefon kampanyaları 2013 kapsamında yer alan Samsung Galaxy Ace 2 kampanyasına sahip olmak isteyenler, ilk üç ay, Avea tarafından kendilerine armağan edilen 100 MB internetin kullanımını gerçekleştirebilirler. Samsung Galaxy Ace 2 için aylık ödenmesi gereken tutar 1 TL olabileceği gibi, kullanılmakta olan tarifeye göre 21 TL, 31 TL; ve 37 TL olarak da değişiklik gösterebilmektedir. Tarifenizin hangi aylık ödeme miktarını karşıladığını öğrenmeniz gerekmektedir. Avea akıllı telefon kampanyaları 2013 kapsamında Samsung Galaxy Ace 2’ye peşin sahip olmak isteyenler için Samsung Galaxy Ace 2 fiyatının 799 TL olduğunu; ve ilk üç ay boyunca, aylık 250 MB internet kullanımının hediye olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
Avea akıllı telefon kampanyaları 2013 kapsamında sunulan Samsung Galaxy Ace 2 kampanyasına dahil olarak sahip olacağınız Samsung Galaxy Ace 2 özellikleri hakkındaki bilgilerimizi de aktarmak istersek, Samsung Galaxy Ace 2 özellikleri arasında ilk olarak 800 MHz x 2 işlemciden söz etmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy Ace 2 özellikleri arasında yer alan diğer detay ise sahip olduğu 768 MB RAM’dir. Android 2.3 işletim sisteminin yüklü hali ile elinize ulaşan Samsung Galaxy Ace 2 özellikleri arasında, 3G görüntülü konuşma olanağının da sunulduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Ana kamera otofokus özellikli, ve 5 MegaPiksel çözünürlüğündedir. 720 piksel video kaydı Samsung Galaxy Ace 2 ile gerçekleştirilebilmektedir. 3.8 inç dokunmatik ekranı bulunan Samsung Galaxy Ace 2 özellikleri arasında, multitouch yakınlaştırma, ve uzaklaştırma özelliği de yer almaktadır. 4 GB dahili hafızası bulunan Samsung Galaxy Ace 2 içerisinde Mobil AP özelliği, kablosuz internet; ve A-GPS özelliği de bulunmaktadır. Mobil AP sayedinde, Samsung Galaxy Ace 2’i modem olarak kullanabilir, laptopunuzu, ya da tabletinizi internete bağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.