Avea Akıllı Telefon Kampanyaları İle Gelen BlackBerry Z10 Kampanyası Ve BlackBerry Z10 Fiyatı

Bu yazımızda sizlere, Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan BlackBerry Z10 kampanyası ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. BlackBerry Z10 kampanyası kapsamında, BlackBerry Z10 fiyatı; ve BlackBerry Z10 özelliklerini yazımız içerisinde bulabileceğinizi belirterek, Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan BlackBerry Z10 kampanyası ile ilgili bilgileri aktarmaya başlayalım:

Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan BlackBerry Z10 kampanyası ile BlackBerry Z10 fiyatının, iki sene; ve üç senelik taksitlerle ödendiğini belirtmemiz gerekmektedir. BlackBerry Z10 fiyatı, tarifenize göre belirlenmekle birlikte, iki ya da üç senelik sözleşme yapmanıza göre de değişmektedir. Üç senelik taahhüt ile BlackBerry Z10 fiyatı aylık 29 TL’den başlamaktadır. İki senelik taahhüt alanlar için ise aylık 95 TL’ye varan BlackBerry Z10 fiyatından söz etmemiz mümkündür.
Avea akıllı telefon kampanyaları ile ile elinize ulaşacak olan BlackBerry Z10 için, BlackBerry Z10 fiyatı sonrasında bir de BlackBerry Z10 özelliklerine göz atacak olursak, BlackBerry Z10 özellikleri arasında ilk sırada 16 GB dahili hafızadan söz etmemiz gerekmektedir. 4.2 inç ekran çözünürlüğüne sahip olan BlackBerry Z10 özellikleri arasında yer alan diğer bir detay olan ekran çözünürlüğü de 1280 x 768 piksel olarak belirtilmektedir. 8 MegaPiksel olan ana kamerada 1080 piksel çözünürlüğünde HD kalitesinde video kayıtları gerçekleştirilebilmektedir. BlackBerry Z10 özellikleri arasında yer alan konuşma süresi 11 saattir. Bekleme süresinin ise BlackBerry Z10 ile, 17 güne kadar uzadığını belirtmemiz gerekmektedir. 11 saatlik konuşma süresi 3G ile gerçekleştirilmektedir. 3G’nin kapalı olması halinde süre çok daha fazla uzayabilmektedir. BlackBerry 10 işletim sisteminin kullanıldığı BlackBerry Z10 özellikleri arasında, MicroSD kart kullanımının olanaklı bulunduğundan da söz etmemiz gerekmektedir. Bu sayede 16 GB olan dahili hafıza daha da fazla genişletilebilmektedir.
BlackBerry Z10 kampanyasından yararlanmak isteyenlerin 30 Haziran 2013 tarihine kadar gerekli işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.