Avea Akıllı Telefon Kampanyaları İle Gelen Samsung Galaxy Mini Kampanyası

Bu yazımızda sizlere, Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Samsung Galaxy Mini kampanyasından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Avea akıllı telefon kampanyaları ile ilgili bilgi sahibi olmak, ve Samsung Galaxy Mini kampanyasına dahil olmak için yazımız içerisinden bilgi alabilirsiniz:

Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Samsung Galaxy Mini kampanyasında, Samsung Galaxy Mini fiyatı aylık 1 TL’den başlayarak, Samsung Galaxy Mini fiyatı aylık 18 TL’ye kadar artış gösterebilmektedir. Samsung Galaxy Mini kampanyasına dahil olan herkese, Avea Müzik tarafından 50 şarkı armağan edilecek; ayrıca ücretsiz olarak ilk üç ay TiviBu Cep paketinin kullanımı, Samsung Galaxy Mini sahipleri için olanaklı hale gelecektir. Samsung Galaxy Mini kampanyası için belirlenen Samsung Galaxy Mini fiyatı istenilen ek özelliklere göre değişim göstermekle birlikte, peşin olarak Samsung Galaxy Mini fiyatının 399 TL olacağını da belirtmemiz gerekmektedir.
Avea akıllı telefon kampanyaları dahilinde Samsung Galaxy Mini kampanyasına katılacak olanlar için Samsung Galaxy Mini özelliklerinden söz etmek istersek, Samsung Galaxy Mini özellikleri arasında ilk olarak Android 2.3 işletim sisteminden, ve 3.14 inç TFT dokunmatik ekranından söz etmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy Mini özellikleri arasında yer alan işlemci hızı 832 MHz olup, kameranın çözünürlüğü ise 3 MegaPiksel olarak belirtilmektedir. Samsung Galaxy Mini özellikleri arasında yer alan dahili hafıza 150 MB olmakla birlikte, 2 GB MicroSD kart da Samsung Galaxy Mini’nin hediyesi olarak sunulmaktadır. 105 gram ağırlığı bulunan Samsung Galaxy Mini’nin inceliği 12.1 milimetre olarak aktarılmaktadır.
Samsung Galaxy Mini kampanyasından yararlanmak isteyenlerin, 31 Mart 2013 tarihine kadar, gerekli işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 24 ay taahhüt ile Samsung Galaxy Mini sahibi olunabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.