Avea Akıllı Telefon Kampanyaları İle Sony Xperia Z Kampanyası Ve Sony Xperia Z Fiyatı

Sony Xperia ZBu yazımızda sizlere Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Sony Xperia Z kampanyası ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedirç Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Sony Xperia Z kampanyası ile birlikte, Sony Xperia Z ne kadar sorusunun yanıtı olan Sony Xperia Z fiyatını öğrenebilecek, ve bunun yanında, Sony Xperia Z özellikleri hakkında da bilgi sahibi olabileceksiniz.

Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Sony Xperia Z kampanyasında, Sony Xperia Z ne kadar diyenlere Sony Xperia Z fiyatı ile ilgili bilgi verirken belirtmeliyiz ki, Sony Xperia Z fiyatı, 24 aylık, veya 36 aylık taksitlere bölünmektedir; bu sayede siz de, Sony Xperia Z kampanyasına katıldığınızda, Avea’da kalacağınıza dair 24 ay, ya da 36 aylık taahhüt vermiş olursunuz. Bununla birlikte Sony Xperia Z ne kadar sorusunun yanıtı olan Sony Xperia Z fiyatını belirleyen diğer unsurun da, kullanmakta olduğunuz tarifeniz olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Tarifeye göre Sony Xperia Z fiyatı, Sony Xperia Z kampanyasında değişiklik gösterebilmektedir.
Sony Xperia Z ne kadar diyenler için Sony Xperia Z fiyatını kısaca örneklendirecek olursak: Avea’nın dördüncü grup tarifelerinden bir tanesini kullanıyorsanız, ve 36 ay taahhüt ile Sony Xperia Z almaya karar verirseniz, aylık 28 TL’ye Sony Xperia Z sahibi olabilirsiniz. Yok eğer siz, Avea’nın birinci grup tarifeleri arasında yer alıyorsanız, ve 24 ay taahhüt ile Sony Xperia Z sahibi olmak isterseniz ödemeniz gereken aylık tutar 93 TL’ye ulaşmaktadır. Bunun için detaylı bilgiyi Avea resmi internet sitesi, ve Avea bayilerinden alabilirsiniz.
Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Sony Xperia Z kampanyası ile ilgili detayları aktarırken belirtmeliyiz ki, Sony Xperia Z kampanyasının geçerlilik süresi, 31 Ağustos 2013 tarihine kadar devam etmektedir. Peki Sony Xperia Z özellikleri ile ilgili olarak neler bilmeliyiz? Sony Xperia Z özelliklerine de birlikte bakalım:
Sony Xperia Z özellikleri arasında ilk olarak Sony Xperia Z kamera özelliklerine bakacak olursak: 13 MegaPiksel Exmor kameranın Sony Xperia Z kamera özellikleri arasında yer aldığını belirtmemiz gerekmektedir. Bu kamera seri çekim özelliğine sahip olduğu gibi otomatik netleme özelliği ile de birlikte gelmektedir. Bunun yanında 16X dijital yakınlaştırma özelliğine sahip olan Sony Xperia Z özellikleri arasında yer alan Sony Xperia Z kamera özelliklerinden bir diğeri de Full HD kalitesinde video çekebilme yeteneğidir. Coğrafi etiketleme, ve görüntü dengeleyici gibi özelliklerin de Sony Xperia Z kamera özellikleri arasında yer aldığını belirtmeliyiz.
Sony Xperia Z özellikleri arasında Sony Xperia Z ekran özelliklerine göz atacak olursak, 5 inç TFT ekranı bulunan Sony Xperia Z özellikleri arasında 1080 x 1920 piksel ekran çözünürlüğünden de söz etmek gerekmektedir. Sony Xperia Z ekran özellikleri arasında yer alan renkli ekran desteği ise, 16.777.216 olarak belirtilmektedir. Mineral cam üzerinde, çizilmeye ve kırılmaya dayanıklı bir katmanın bulunduğunu belirtmeyi unutmamamız gerekmekle beraber, Sony Mobile Bravia Engine 2 de Sony Xperia Z ekran özellikleri arasında yer almaktadır.
Sony Xperia Z özellikleri arasında 2 GB RAM, 16GB’a kadar Flash bellek, 32 GB’a kadar MicroSD kart bilgilerinden de söz etmeyi unutmamamız gerekmektedir. Sony Xperia Z kampanyası ile sahip olabileceğiniz Sony Xperia Z özelliklerinin, belirtilenlerin çok daha fazlası olduğunu belirtmeyi de unutmamalıyız.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.