Avea Baba Tarife Hakkında Bilgi

Avea Baba Tarife ile, hem her yöne konuşma; hem de her yöne mesajlaşma imkanını abonelerine sunuyor. Avea Baba Tarife kullanıcıları, ayda sadece 39 tl’YE, HER YÖNE 1000 DAKİKA KONUŞMA; VE HER YÖNE 1000 sms hakkına sahip olabiliyor… Avea Baba Tarife’ye geçecek olanlar, numara taşıma, yeni hat alma; ya da faturasız avea hattından faturalı Avea hattına geçenler için ilk 6 ay boyunca 39 TL olarak ücretlendirilecektir. Avea baba tarifeyi 6 ay 39 TL ücretlendirme ile kullanacak olan avea aboneleri, 6. ayın sonrasında 45 TL fatura bedeli ile baba tarife kullanımına devam edebileceklerdir.

Avea baba tarifeye, numara taşıma, yeni bir avea hattı alma; ya da faturasız avea hattından faturalı avea hattına geçenlerin dışında, faturalı avea hattı bulunup da, bir tarife kullanımından vazgeçilerek baba tarifeyi kullanmak isteyenler için baba tarifenin aylık ücreti 55 TL olarak ücretlendirilecektir.
Avea faturalı hat sahibi iseniz; ve tarifenizi baba tarife ile değiştirmek istiyorsanız, tarife geçişini, Avea Müşteri hizmetleri, Avea bayileri ve SMS yöntemi ile kendiniz gerçekleştirebilirsiniz. Faturalı Avea hattı olup da baba tarifeye geçmek isteyenler, ücretsiz olarak telefonlarının mesaj bölümüne BABA yazarak 6363’e gönderdiklerinde, baba tarifeye geçişleri gerçekleştirilmiş olacaktır.
Avea baba tarife kullanıcılarına iyi sohbetler, iyi mesajlaşmalar dileriz…

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu İlk 20 Sıralaması başlıklı makalemizde cep telefonu, en iyi cep telefonu ve en iyi cep telefonu sıralaması hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.