Avea Cepte Bayram Tarifesi Ve Cepte Bayram Kampanyası Bilgileri

Bu yazımızda sizlere, Avea Cepte Bayram Tarifesi, ve Cepte Bayram Kampanyası ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer avantajlı konuşma ayrıcalıklarından uygun fiyatlara yararlanmak istiyorsanız, Avea Cepte Bayram Tarifesi ile ilgili mutlaka bilgi edinmeye başlamalısınız…

Cepte Bayram Kampanyasını kullanmanız halinde, her yöne 1000 dakika konuşabileceğiniz gibi, sabit hatlı ev telefonu, ve iş telefonu numaralarını da 1000 dakika arayabilir, toplamda aylık 2000 dakika konuşabilirsiniz, ve Avea Cepte Bayram Tarifesi için bu konuşma sürelerine sadece 25 TL ödeme gerçekleştirirsiniz.
Cepte Bayram Kampanyasından yararlanmak için sizin adınıza kayıtlı bir sabit hattınızın bulunduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Sabit hattı olanlar, her yöne ayda 1000 dakika konuşmak isteğinde bulunur, ve sabit hatlar ile de 1000 dakika konuşmak isterlerse, Cepte Bayram Büyük Paket kullanımını gerçekleştirmiş olurlar. Bunun için aylık 25 TL ödeme gerçekleştirirler; bir de Cepte Bayram Küçük Paket bulunmaktadır. Bunun için de aylık 18 TL ödeme gerçekleştirirsiniz; ve her yöne 300 dakika, sabit hatlara ise 1000 dakika aramayı, Avea Cepte Bayram Tarifesi sayesinde arayabilirsiniz.
Cepte Bayram Kampanyasında, her yöne 1000 dakika konuşmak istediğinizde, ilk 12 faturanızı ödemenizin sonrasında, 25 TL olan faturanız aylık 40 TL’ye çıkacaktır. Bununla birlikte, aylık 300 dakika her yöne konuşmak istediğinizde, ilk 12 fatura boyunca 18 TL’den kullanacağınız Cepte Bayram Kampanyası, sonrasında 28 TL olarak ücretlendirilmeye başlanacaktır.
Cepte Bayram Büyük Paket, ve Cepte Bayram Küçük Paket kullanmayı düşünenler arasında yer alıyorsanız, Cepte Bayram Kampanyası geçişini 31 Mart 2013 tarihine kadar gerçekleştirebileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. Bu nedenle, Acele Edin…

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.