Avea Cihaz Kampanyaları İle Gelen GM Fox Özellikleri Ve Kısaca GM Fox Fiyatı

Bu yazımızda sizler için, 15 Haziran 2012 tarihine kadar devam edecek olan Avea cihaz kampanyalarından bir tanesini anlatacağız: GM Fox hakkında detaylı bilgilere, GM Fox özellikleri, ve GM Fox fiyatı gibi konularla birlikte sahip olacağınızı belirterek, isterseniz hiç zaman kaybetmeden GM Fox’u tanımaya başlayalım…

GM Fox özellikleri arasında ilk olarak 600 MHz hızındaki işlemcisinden söz etmemiz gerekmektedir. GM Fox özellikleri arasında yer alan 2.6 inç dokunmatik ekran, ve sahip olduğu Qwerty klavyesinden de söz etmemiz gerekmektedir. GM Fox içerisinde 3G internet bulunmakla birlikte, sahip olduğu Android 2.2 işletim sistemini de hatırlatmayı unutmamalıyız. GM Fox özellikleri arasında, 3.2 MegaPiksel çözünürlüğünden, Wi-Fi ile internet keyfinden; ve bunun yanında Bluetooth ile USB bilgilerinin bulunduğundan da söz etmemiz gerekmektedir. Peki ya GM Fox fiyatı?
Avea cihaz kampanyaları ile sahip olabileceğiniz GM Fox fiyatına, ilk üç ay boyunca hediye edilecek olan, aylık 100 MB internet kullanımı dahil edilmemektedir. GM Fox fiyatı, Avea tarafından dört grupta toplanan tarifelere farklı seçeneklerle uygulanmaktadır. GM Fox fiyatı, aylık 2 TL’den başlayarak, 15 TL’ye kadar değişiklik gösterebilmektedir. Avea cihaz kampanyaları ile birlikte sunulan GM Fox fiyatı, Avea’dan talep ettiğiniz ek internet kullanımı, konuşma, ve mesajlaşma taleplerinize göre değişiklik gösterebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.