Avea Cihaz Kampanyaları İle Gelen HTC Wildfire S Hakkında Bilgiler

Bu yazımızda sizlere, Avea cihaz kampanyaları içerisinde yer alan HTC Wildfire S hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. HTC Wildfire S özellikleri, ve HTC Wildfire S fiyatı ile ilgili detaylı bilgileri, Avea cihaz kampanyaları dahilinde almak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

HTC Wildfire S özellikleri arasında ilk olarak 3.7 inç olan ekranından söz etmemiz gerekmektedir. HTC Wildfire S özellikleri arasında yer alan bir diğer husus ise 5 MegaPiksel olan HTC Wildfire S kamerasıdır. HTC Wildfire S kamerası ile, 720 piksel çözünürlüğünde, ve HD kalitesinde video kayıtlarını rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. 1 GHz işlemcisi bulunan HTC Wildfire S özelliklerinden bir diğeri ise 8 GB olan dahili hafızasıdır. NFC desteği bulunan HTC Wildfire S, hızlı şarj etme özelliği ile birlikte sizlere ulaştırılmaktadır.
Avea cihaz kampanyaları ile birlikte gelen HTC Wildfire S fiyatı için ise şunu söyleyebiliriz ki: Avea tarafından sizlere armağan edilen aylık 100 MB internet kullanımı, ilk üç ay için geçerli bulunmaktadır. Bunun yanında, HTC Wildfire S fiyatı, aylık 12 TL ile 25 TL arasında değişiklik göstermektedir. Avea cihaz kampanyaları ile sahip olabileceğiniz HTC Wildfire S için kampanya geçerlilik süresi 15 Kasım 2012’dir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.