Avea Cihaz Kampanyaları İle Gelen HTC Wildfire S Hakkında Bilgiler

Bu yazımızda sizlere, Avea cihaz kampanyaları içerisinde yer alan HTC Wildfire S hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. HTC Wildfire S özellikleri, ve HTC Wildfire S fiyatı ile ilgili detaylı bilgileri, Avea cihaz kampanyaları dahilinde almak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

HTC Wildfire S özellikleri arasında ilk olarak 3.7 inç olan ekranından söz etmemiz gerekmektedir. HTC Wildfire S özellikleri arasında yer alan bir diğer husus ise 5 MegaPiksel olan HTC Wildfire S kamerasıdır. HTC Wildfire S kamerası ile, 720 piksel çözünürlüğünde, ve HD kalitesinde video kayıtlarını rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. 1 GHz işlemcisi bulunan HTC Wildfire S özelliklerinden bir diğeri ise 8 GB olan dahili hafızasıdır. NFC desteği bulunan HTC Wildfire S, hızlı şarj etme özelliği ile birlikte sizlere ulaştırılmaktadır.
Avea cihaz kampanyaları ile birlikte gelen HTC Wildfire S fiyatı için ise şunu söyleyebiliriz ki: Avea tarafından sizlere armağan edilen aylık 100 MB internet kullanımı, ilk üç ay için geçerli bulunmaktadır. Bunun yanında, HTC Wildfire S fiyatı, aylık 12 TL ile 25 TL arasında değişiklik göstermektedir. Avea cihaz kampanyaları ile sahip olabileceğiniz HTC Wildfire S için kampanya geçerlilik süresi 15 Kasım 2012’dir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.