Avea Cihaz Kampanyaları İle Gelen HTC Windows Phone 8X

Bu yazımızda sizlere, HTC Windows Phone 8X Türkiye ile ilgili bilgilerden söz edeceğiz. HTC Windows Phone 8X Türkiye için HTC Windows Phone 8X fiyatını, ve HTC Windows Phone 8X özelliklerini yazımız içerisinde bulabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. HTC Windows Phone 8X Türkiye’ye Avea cihaz kampanyaları ile gelmiş bulunmaktadır. Peki ya bu kapsamda HTC Windows Phone 8X Türkiye için HTC Windows Phone 8X fiyatı; ve HTC Windows Phone 8X özellikleri nelerdir?

Avea cihaz kampanyaları ile sunulan HTC Windows Phone 8X Türkiye için HTC Windows Phone 8X fiyatı, aylık 41 TL’lik ödeme koşullarından başlamakta olup, HTC Windows Phone 8X fiyatının, kullanılan Avea tarifesine göre değişiklik gösterdiğini, ve bunun yanında, ilk üç ay 100 MB internet kullanımının da Avea tarafından müşterilerine sunulduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Aylık ödeme ile HTC Windows Phone 8X sahibi olmak isteyenlerin, 24 ay boyunca bu ücretleri ödemeleri gerekmektedir. Eğer ki siz peşin olarak HTC Windows Phone 8X sahibi olmak isterseniz, Avea cihaz kampanyaları arasında HTC Windows Phone 8X fiyatı 1599 TL olup, ilk üç ay 250 MB internetin de armağan edildiğini belirtmemiz gerekmektedir.
Avea cihaz kampanyaları ile elinize ulaşacak olan HTC Windows Phone 8X için HTC Windows Phone 8X özelliklerinden de kısaca söz edecek olursak: Windows Phone 8 işletim sistemi ile elinize ulaşacak olan HTC Windows Phone 8X özellikleri arasında yer alan cihaz inceliğinin 10.12 milimetre olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir. HTC Windows Phone 8X özellikleri arasında 720 piksel dokunmatik ekranı destekleyen, Gorilla Glass Süper LCD 4.3 inç ekranın bulunduğunu da belirtmemiz gerekmektedir. 1280 x 720 piksel ise, HTC Windows Phone 8X’in desteklediği ekran çözünürlüğü olarak karşımıza çıkmaktadır.
HTC Windows Phone 8X özelliklerini sizlere aktarmaya devam ederken, çift çekirdekli 1.5 GHz işlemcinin, 1 GB RAM; ve 16 GB dahili hafızanın da HTC Windows Phone 8X ile birlikte sunulduğunu belirtmemiz gerekmektedir. HTC Windows Phone 8X özellikleri arasında yer alan bataryanın 1800 mAh gücünde olduğunu, bunun yanında 8 MegaPiksel otomatik odaklanmalı LED kameranın bulunduğunu, ayrıca NFC desteğinin bulunduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.