Avea Cihaz Kampanyaları İle Gelen Nokia 603

Avea cihaz kampanyaları ile sahip olabileceğiniz Nokia 603 hakkındaki bilgileri paylaşacağımız bu yazımız içerisinde, Avea cihaz kampanyaları ile sahip olabileceğiniz Nokia 603 fiyatını, ve Nokia 603 özelliklerini yakından tanıyabileceksiniz. İsterseniz zaman kaybetmeden Nokia 603 özellikleri ile, Nokia 603’ü tanımaya başlayalım:

Nokia 603 özellikleri arasında yer alan ilk unsur, Nokia 603’ü sahip olduğu Belle işletim sistemidir. Nokia 603 özellikleri arasında yer alan bir diğer şeyin de, LED Flash özelliğine sahip, HD kalitesinde video kaydı gerçekleştirebilen 5 MegaPiksel çözünürlüğündeki kamerası olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Nokia 603 sayesinde, telefonunuzun ana ekranından E-maillerinize kolay erişim sağlamanız da olanaklı.
Nokia 603 özellikleri arasında, NFC destekli olduğundan, ve 3.5G destekli olmakla birlikte, WLAN desteğinin de bulunduğundan söz etmemiz gerekmektedir. Avea cihaz kampanyaları ile birlikte gelen Nokia 603’ün Clear Black ekranı 3.5 inç ekrana sığdırılmış bulunmaktadır. 2 GB dahili hafızaya sahip olan Nokia 603 özellikleri arasında yer alan bir diğer şey ise, Facebook, ve Twitter desteğidir. MicroSD desteği ile, Nokia 603 hafızasının genişletilebileceğini de unutmamanız gerekiyor.
Avea cihaz kampanyaları ile sahip olabileceğiniz Nokia 603 fiyatından söz etmeden önce, Nokia 603’e Avea cihaz kampanyaları ile sahip olan Avea kullanıcılarına Avea tarafından hediye edilen, üç aylık 100 MB internetten sizlere söz etmemiz gerekmektedir. Avea cihaz kampanyaları ile sahip olabileceğiniz Nokia 603 fiyatı, Avea tarafından dört ayrı gruba bölünen tarifelere göre belirlenmektedir. Ortalamada, Avea tarifenize ek 12 TL ile 25 TL arasında değişen fiyatlarla Nokia 603 sahibi olabilmenizin olanaklı olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. İnternet, konuşma, ya da mesajlaşma özelliklerini de Nokia 603 içerisine eklemek istediğinizde, Nokia 603 fiyatının arttığını belirtmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.