Avea Cihaz Kampanyaları İle Gelen Nokia Asha 311

Bu yazımızda sizlere Nokia Asha 311 için gerçekleştirilen Avea cihaz kampanyalarından söz edeceğiz. Avea cihaz kampanyaları arasında yer alan Nokia Asha 311 hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağımız yazımız içerisinde, öncelikli olarak Nokia Asha 311 özellikleri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlamaya çalışalım:

Nokia Asha 311 özellikleri arasında ilk olarak 3 inç olan ekranında sunmuş olduğu dokunmatik avantajından söz etmemiz gerekmektedir. WLAN desteği sunmak da Nokia Asha 311 özellikleri arasında yer alırken, E-maillerinizi Nokia Asha 311 ile rahatlıkla okuyabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. 3G bağlantı sağlayabilme özelliği ile desteklenmiş olan Nokia Asha 311 özelliklerinden söz etmeye devam ederken, Nokia Asha 311 özellikleri arasında yer alan 3.2 MegaPiksel çözünürlüğündeki kamerasından da söz etmemiz gerekmektedir.
Avea cihaz kampanyaları ile birlikte sahip olacağınız Nokia Asha 311 için belirtmemiz gereken özellikler arasında 1 GHz gücündeki işlemciden de söz etmemiz gerekmektedir. Facebook, Twitter gibi sosyal ağlarda rahatlıkla iletişim kurmanızı olanaklı hale getiren Nokia Asha 311’in sahip olmuş olduğu dahili hafıza 128 MB olmakla birlikte, MicroSD kart sayesinde 32 GB’a kadar Nokia Asha 311 hafızasını genişletebileceğinizi de belirtmemiz gerekmektedir.
Avea cihaz kampanyaları ile sahip olabileceğiniz Nokia Asha 311 için Nokia Asha 311 fiyatına bakmak istediğimizde, Avea cihaz kampanyaları ile sahip olunabilen cihazın ilk üç ay, 100 MB interneti sizlere hediye ettiğini belirterek bilgilerimizi aktarmaya başlayalım. Avea cihaz kampanyaları içerisinde sizlere sunduğu Nokia Asha 311 için dört farklı tarife grubu oluşturmuş olup, her bir tarife için Nokia Asha 311 fiyatı aylık 1 TL’den başlayıp 14 TL’ye kadar artmaktadır. Fakat, bazı avea kullanıcıları, Nokia Asha 311 fiyatını daha fazla ödeyebilirler; şöyle ki 1000 dakika konuşma, 1000 kısa mesaj, 2 GB internet kullanımı ile birlikte Nokia Asha 311 almak isteyenlerin aylık ödemeleri gereken miktar: 69 TL’dir. Avea cihaz kampanyaları ile birlikte sunulan Nokia Asha 311’i, internet ile birlikte almak isteyenler ise, Nokia Asha 311 fiyatı için, 24 TL ile 44 TL arasında değişen bir bedel öderler; miktar, tercih ettikleri internetin kotasına göre değişiklik göstermektedir. Avea cihaz kampanyaları ile Nokia Asha 311 sahibi olmak isteyenler, Nokia Asha 311’i peşin almayı düşünmeleri halinde Nokia Asha 311 fiyatı 399 TL olarak belirlenmiş bulunmaktadır.
Avea cihaz kampanyaları ile sunulan Nokia Asha 311’in kampanya geçerlilik süresi 15 Kasım 2012 tarihine kadar devam etmektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.