Avea Cihaz Kampanyaları İle Gelen Samsung Galaxy Camera

Samsung Galaxy Camera Avea cihaz kampanyaları ile birlikte Avea kullanıcılarının kullanımına sunulmaktadır. Yazımız içerisinde sizlere Samsung Galaxy Camera kampanyası, ve buna bağlı Samsung Galaxy Camera fiyatı ile ilgili bilgi aktarımında bulunacağımızı belirtmemiz gerekmektedir.

Samsung Galaxy Camera fiyatı, Avea cihaz kampanyaları ile peşin alınacak olursa, 1699 TL olacaktır; bununla birlikte Samsung Galaxy Camera fiyatına dahil edilen Samsung Galaxy Camera haricindeki bir diğer unsur da, ilk üç ay bedava kullanılabilecek olan 250 MB internettir.
Avea cihaz kampanyaları ile birlikte sunulan Samsung Galaxy Camera fiyatı aylık 75 TL olmakla birlikte, seçilecek olan aylık kullanılmak üzere belirlenmiş internet kotasına göre de değişiklik gösterecektir. Aylık 250 MB internetin Samsung Galaxy Camera fiyatına eklenecek olan 5 TL, 1 GB internetin 9 TL, 2 GB internetin de toplamda 15 TL ile ücretlendirileceğini; ve 75 TL üzerine eklenerek 24 ay boyunca ödeneceğini belirtmeliyiz.
Avea cihaz kampanyaları ile sahip olunacak olan Samsung Galaxy Camera fiyatının sonrasında, isterseniz biraz da Samsung Galaxy Camera özelliklerine bakalım: Samsung Galaxy Camera özellikleri arasında ilk olarak, kullanılan işletim sisteminin Android 4.1 olduğunu belirtmeliyiz. 4.8 inç ekranı bulunan Samsung Galaxy Camera özellikleri arasında yer alan bir diğer detay ise 19.1 milimetre inceliğindeki boyutudur. Samsung Galaxy Camera ağırlığı 300 gramdır. Rengi beyaz olan Samsung Galaxy Camera özellikleri arasında yer alan pil gücü 1650 mAh iken, 1.4 GHz hızında işlemcinin Samsung Galaxy Camera’da bulunduğunu, 8 GB olan dahili hafızanın da arttırılarak 32; ya da 64 GB’a kadar çıkabildiğini belirtmeyi unutmamalıyız…

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.