Avea Cihaz Kampanyaları İle Gelen Samsung Galaxy Gio

Bu yazımızda sizler için, Avea cihaz kampanyaları arasında yer alan Samsung Galaxy Gio hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Samsung Galaxy Gio özellikleri hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz yazımız içerisinde, Samsung Galaxy Gio fiyatını da, Avea cihaz kampanyaları kapsamında öğrenme imkanını elde edebileceksiniz. Dilerseniz öncelikle Samsung Galaxy Gio özelliklerine bakalım:

Samsung Galaxy Gio özellikleri arasında ilk olarak 3 MegaPiksel çözünürlüğündeki kamerasından söz etmemiz gerekmektedir. Avea cihaz kampanyaları ile birlikte sahip olabileceğiniz Samsung Galaxy Gio için belirtilen Samsung Galaxy Gio özelliklerinden bir diğeri de, cihazın 3G desteğini kullanıcılarına veriyor olmasıdır. Samsung Galaxy Gio özellikleri arasında yer alan bir diğer nokta ise, Samsung Galaxy Gio’nun, Android 2.3 işletim sistemini kullanıyor olmasıdır. Samsung Galaxy Gio özellikleri arasında, Samsung Galaxy Gio’nun ekran boyutunun da 3.2 inç olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
Avea cihaz kampanyaları ile sahip olabileceğiniz Samsung Galaxy Gio içerisine 150 MB içerik yükleyebilmeniz mümkün olmakla birlikte, şunu da sizlere belirtmeliyiz ki: 2 GB hafıza kartı da Samsung Galaxy Gio ile birlikte, Avea cihaz kampanyalarında size hediye edilecektir. Dilerseniz, Samsung Galaxy Gio hafızasını MicroSD kart ile daha da fazla genişletebilirsiniz. Wi-Fi, Bluetoorh, USB, internet paylaşımı gibi bağlantı seçenekleri de bulunan Samsung Galaxy Gio, sizler için müzik çalar, ve FM radyo gibi özellikleri de beraberinde getirmektedir.
Samsung Galaxy Gio fiyatı, Avea cihaz kampanyaları kapsamında, 5 TL’den başlayarak 18 TL’ye kadar artabilmekte olup, Samsung Galaxy Gio fiyatının bu şekilde değişiklik göstermesinin nedeni, kullandığınız Avea tarifesi ile alakalı bulunmaktadır. Avea cihaz kampanyalarına dahil olarak Samsung Galaxy Gio sahibi olanlara, aylık 100 MB internet Avea tarafından üç ay boyunca hediye edilmektedir. Samsung Galaxy Gio sahibi olmak için 15 Kasım 2012’ye kadar mevcut zamanınız bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.