Avea Cihaz Kampanyaları İle Sahip Olabileceğiniz Nokia C2-01

Bu yazımızda sizler için, Avea cihaz kampanyaları ile sunulan Nokia C2-01 hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Öncelikle, Avea cihaz kampanyaları ile alacağınız Nokia C2-01 özelliklerini öğrenelim, sonrasında ise Nokia C2-01 fiyatına birlikte bakalım:

Nokia C2-01 özellikleri arasında ilk olarak, 3.2 MegaPiksel kamerasından söz etmemiz gerekmektedir. Bunun yanında Nokia C2-01 özelliklerinden bir diğerinin de 3G desteklemesi olduğunu belirtmemiz gerekir. E-postalarınızı Nokia C2-01 ile alabilir, ve inernet üzerinde keyifle dolaşırken, aynı zamanda FM radyolarınızı, ve MP3’lerinizi de keyifle Nokia C2-01 üzerinden dinleyebilirsiniz. Nokia C2-01 özellikleri arasında yer alan ekranın 2 inç olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.
Avea cihaz kampanyaları ile sahip olabileceğiniz Nokia C2-01 için ödemeniz gereken tutar, Avea tarafından belirlenen dört farklı grup içerisinde şekillendirilmekte olup, 1 TL ile 11 TL arasında değişiklik göstermektedir. Nokia C2-01 fiyatı içerisine, Avea tarafından hediye edilen, ilk üç ay süresince kullanabileceğiniz aylık 100 MB internet de dahildir.
Avea cihaz kampanyaları ile sahip olabileceğiniz Nokia C2-01 için, Nokia C2-01 fiyatı, tercih ettiğiniz internet, konuşma, ve SMS hizmetlerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Nokia C2-01 için belirlenen Avea cihaz kampanyalarının geçerlilik süresi, 15 Kasım 2012 tarihine kadardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.