Avea Cihaz Kampanyaları İle Sahip Olabileceğiniz Nokia C2-01

Bu yazımızda sizler için, Avea cihaz kampanyaları ile sunulan Nokia C2-01 hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Öncelikle, Avea cihaz kampanyaları ile alacağınız Nokia C2-01 özelliklerini öğrenelim, sonrasında ise Nokia C2-01 fiyatına birlikte bakalım:

Nokia C2-01 özellikleri arasında ilk olarak, 3.2 MegaPiksel kamerasından söz etmemiz gerekmektedir. Bunun yanında Nokia C2-01 özelliklerinden bir diğerinin de 3G desteklemesi olduğunu belirtmemiz gerekir. E-postalarınızı Nokia C2-01 ile alabilir, ve inernet üzerinde keyifle dolaşırken, aynı zamanda FM radyolarınızı, ve MP3’lerinizi de keyifle Nokia C2-01 üzerinden dinleyebilirsiniz. Nokia C2-01 özellikleri arasında yer alan ekranın 2 inç olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.
Avea cihaz kampanyaları ile sahip olabileceğiniz Nokia C2-01 için ödemeniz gereken tutar, Avea tarafından belirlenen dört farklı grup içerisinde şekillendirilmekte olup, 1 TL ile 11 TL arasında değişiklik göstermektedir. Nokia C2-01 fiyatı içerisine, Avea tarafından hediye edilen, ilk üç ay süresince kullanabileceğiniz aylık 100 MB internet de dahildir.
Avea cihaz kampanyaları ile sahip olabileceğiniz Nokia C2-01 için, Nokia C2-01 fiyatı, tercih ettiğiniz internet, konuşma, ve SMS hizmetlerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Nokia C2-01 için belirlenen Avea cihaz kampanyalarının geçerlilik süresi, 15 Kasım 2012 tarihine kadardır.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.