Avea Cihaz Kampanyaları İle Samsung Galaxy S 3 Kampanyası

Bu yazımızda sizlerle, Samsung Galaxy S 3 kampanyası hakkında bilgilerimizi paylaşacağız. Avea cihaz kampanyaları arasında yer alan Samsung Galaxy S 3 kampanyası hakkında sahip olmak istediğiniz bilgileri sizlere detaylı bir şekilde anlatacağız. Samsung Galaxy S 3, insanı en iyi anlayan teknoloji ile donatılmış diyen Avea, Avea cihaz kampanyaları arasında yer alan Samsung Galaxy S 3 kampanyası hakkındaki bilgileri şu şekilde belirtiyor:

Avea cihaz kampanyaları arasında yer alan Samsung Galaxy S 3 kampanyasının başlangıç tarihi 4 Haziran 2012 olup, Samsung Galaxy S 3 kampanyası 31 Ağustos 2012 tarihine kadar devam edecektir. Avea cihaz kampanyaları ile Samsung Galaxy S 3 sahibi olacak olan kişiler tarafından Avea’ya 24 ay taahhüt verilecektir. Avea cihaz kampanyaları ile Samsung Galaxy S 3 almak isteyenlerin, Avea ile imzaladıkları abonelik sözleşmesinin üzerinden en az sekiz ay zaman geçmiş olması, ve bu zamanda da Avea faturalarının düzenli olarak ödeniyor olması gerekmektedir. Bununla birlikte, son üç aydır Avea faturasını otomatik ödeme talimatı ile ödeyenler de Samsung Galaxy S 3 kampanyasından yararlanabilecekler. Samsung Galaxy S 3 kampanyasında Samsung Galaxy S 3 ücreti, Avea tarifesine ek olarak, faturadan alınacaktır. Eğer bu şartlar sağlanmamış ise, Samsung Galaxy S 3 kampanyasına katılmak isteyenlerin, Samsung Galaxy S 3 ödemesinin ilk 12 ayını kredi kartı üzerinden gerçekleştirmesi gerekecektir.
Avea cihaz kampanyaları arasında yer alan Samsung Galaxy S 3 kampanyasına katılmak isteyen Avea müşterileri, Avea tarifeleri arasında üçe bölünmüştürler. Birinci grup Avea tarifelerini kullananların aylık ödemeleri 96 TL olacak iken, ikinci grup Avea tarifelerinin ödemeleri aylık 89 TL’dir. Üçüncü grup Avea tarifeleri ise aylık 79 TL ek ödeme ile Samsung Galaxy S 3 kampanyasından faydalanabilirler.
Samsung Galaxy S 3 kampanyasından yararlanırken, 24 ay taahhüt vererek 250 MB internet kullanımından da faydalanmak isteyenlerin aylık ödemeleri 104 TL, 1 GB internet paketinden yararlanmak isteyenlerin aylık ödeme tutarları 114 TL; 4 GB internet paketinden yararlanmak isteyenlerin aylık ödeme tutarları da 24 TL’dir…

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.