Avea Cihaz Kampanyaları İle Sony Xperia Sola

Avea cihaz kampanyaları arasında, 15 Kasım 2012 tarihine kadar kendisine yer edinmiş olan Sony Xperia Sola, bu yazımızda sizlere anlatacağımız cihazın adı. Sony Xperia Sola cep telefonu, Avea cihaz kampanyaları ile birlikte, 15 Kasım 2012 tarihine kadar, sahiplerine ulaşacak. Peki Sony Xperia Sola özellikleri nasıl? İsterseniz Avea cihaz kampanyaları arasında yer alan Sony Xperia Sola için kısa bir Sony Xperia Sola incelemesi gerçekleştirelim:

Sony Xperia Sola incelemesinde gördüğümüz Sony Xperia Sola özelliklerinden bir tanesi, Sony Xperia Sola cep telefonunun ekran boyutunun 3.7 inç olması. Sony Xperia Sola özelliklerinden bir diğeri ise, Sony Xperia Sola cep telefonu kamerasının çözünürlüğünün 5 MegaPiksel olması. Avea cihaz kampanyaları ile sahip olabileceğiniz Sony Xperia Sola, HD kalitesinde, 720 piksel video kayıtlarını rahatlıkla gerçekleştirebiliyor.
Sony Xperia Sola incelemesinde dikkatimizi çeken bir diğer nokta ise, Avea cihaz kampanyaları ile gelen Sony Xperia Sola cep telefonunun NFC destekliyor olması. 8 GB dahili hafızası bulunan Sony Xperia Sola, hızlı şarj etme özelliği ile de dikkatleri üzerine çekiyor.
Avea cihaz kampanyaları ile sahip olabileceğiniz Sony Xperia Sola incelemesinin sonrasında, Sony Xperia Sola fiyatı hakkında da bilgi sahibi olmanızı sağlayalım: Sony Xperia Sola fiyatı içerisine, ayda 100 MB olmak üzere, ilk üç ay hediye edilecek olan internet dahil olmamakla birlikte, Sony Xperia Sola sahibi olmak isteyen kişiler, Avea tarafından dört farklı tarife grubuna ayrılmıştır. Bu tarife gruplarında Sony Xperia Sola fiyatı için aylık ödemeniz gereken tutar tarifenize göre belirlenecek olup, 7 TL ile 41 TL arasında değişiklik gösterebilmektedir. Sony Xperia Sola fiyatına, Sony Xperia Sola cep telefonu alırken, Aveadan talep edeceğiniz, tarifeniz harici internet, konuşma, ve mesajlaşma detayları da eklenecektir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.