Avea Dakika Aktaran Tarife Hakkında Bilgiler

Avea Dakika Aktaran TarifeBu yazımızda sizlere Avea Dakika Aktaran Tarife hakkında bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Dakika Aktaran Tarife hakkında bilgi sahibi olmak istiyor, ve 1500 dakika her yöne konuşmayı aylık 25 TL’ye nasıl alabileceğinizi merak ediyorsanız, zaman kaybetmeden bilgilerimizin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Avea Dakika Aktaran Tarife ile, aylık her yöne 1500 dakikayı, sadece 25 TL’ye alırsınız. Sonrasında, ay sonunda, 1500 dakika içerisinden kullanamadığınız dakikalar, bir sonraki aya devredilir. Bir sonraki ay, ilk önce devreden dakikalarınızı kullanırsınız, sonrasında ise, 1500 dakikanızı kullanmaya başlarsınız. Ve Dakika Aktaran Tarife, her ay bu şekilde sizlere sunulmaya devam edilir.
Numarasını taşıyarak Avea’ya geçenler, Avea’dan faturasız yeni hat alanlar, Avea faturasız hat kullanımından faturalı hat kullanımına geçenler, 12 ay taahhüt ile Dakika Aktaran Tarife’den, aylık 25 TL’ye yararlanırlar. Taahhütsüz kullanımda ise Dakika Aktaran Tarife’den yararlanmak için ödenmesi gereken miktar 35 TL’dir.
Eğer ki, numara taşıma, yeni hat alımı, ya da faturasızdan faturalıya geçiş işlemlerini 15 Mayıs 2014 tarihi öncesinde gerçekleştirdi iseniz, 12 ay için vereceğiniz taahhüt ile, Dakika Aktaran Tarife’den aylık 32 TL’ye yararlanabilirsiniz. Taahhütsüz Dakika Aktaran Tarife kullanımı ise, 42 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.