Avea Eşsiz Tarife Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Avea Eşsiz TarifeBu yazımızda sizlere, Avea Eşsiz Tarife ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Avea faturalı hat sahibi değilseniz Eşsiz Tarife’ye geçiş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eşsiz Tarife hakkında bilgi edinmek isterseniz, sizi daha fazla bekletmeden bilgilerimizin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım…

Avea Eşsiz Tarife, Avea faturalı hattı bulunmayanların geçiş yapabilecekleri bir tarife olmakla birlikte, aylık her yöne 1000 dakika, 1000 SMS, ve 2 GB cepten interneti 24.5 TL’ye sunmaktadır. Eğer ki Eşsiz Tarife’ye taahhüt vermeden geçmek isterseniz, ödemeniz gereken aylık tutar, her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS; ve cepten 2 GB internet için 34.5 TL olmaktadır.
Avea Eşsiz Tarife’ye geçmek için, Avea bayilerine uğrayabilir, ya da 500, veya, 4441500’ü arayarak Müşteri Temsilcilerinden destek alabilirsiniz. 31 Temmuz 2014 itibari ile Eşsiz Tarife’ye geçiş yapamayacağınızı belirtmemiz gerekmektedir.
Eşsiz Tarife’yi taahhütlü olarak kullanacak olan kişilerin, Avea faturalı hatlarında 12 ay kalacaklarına dair söz vermeleri gerekmektedir. Bunun için, 500; ya da 4441500’ü, tarifeye geçişinizin 60 gün sonrasına kadar olan zaman diliminde aramalı, ya da SOZ yazarak 5555’e, yine aynı zaman dilimi içerisinde kısa mesaj göndermelisiniz.
Tarife dahilinde kalan dakikalarınızı SES, SMS’lerinizi SMS, internet hakkınızı ise INTERNET yazarak 5555’e kısa mesaj göndermek sureti ile öğrenebilirsiniz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.