Avea Faturalı İnternet Paketleri Dahilinde Tanışma Paketi

Tanışma PaketiBu yazımızda sizlere Avea internet paketleri, ve Avea faturalı internet paketleri arasında yer alan Tanışma Paketi ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Avea faturalı internet paketlerinden bir tanesini almak istiyorsanız, hiç zaman kaybetmeden Tanışma Paketi ile ilgili bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Avea internet paketleri arasında yer alan Tanışma Paketi’ne dahil olabilmek için altı aydan bu yana Avea internet paketlerinden herhangi birini kullanmıyor olmanız gerekmektedir. Ayda 1 GB internet kullanımı için ilk üç ay 9.5 TL ödeme yaparsınız. Tanışma Paketi için sunulan internet hızı ise 7.2 Mbps olarak belirtilmektedir. Dördüncü ay sonrasında ise, Tanışma Paketi için ödemeniz gereken aylık tutar 19 TL’ye yükselmektedir.
Avea internet paketleri arasında yer alan Tanışma Paketi’ne dahil olmak için 1GB TANISMA yazarak 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Kalan kullanım bilgilerinizi öğrenmek için INTERNET yazarak 5555’e mesaj göndermeli; Tanışma paketini iptal etmek için ise IPTAL 1GB TANISMA yazarak 5555’e kısa mesaj göndermelisiniz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.