Avea Faturalıya Geçmek İçin Avea Faturalıya Geçiş Kampanyası

Bu yazımız Avea faturalıya geçmek isteyenler için hazırlanmış olup, Avea faturalıya geçiş kampanyası ile ilgili bilgilere sahip olmanızın sağlanması hedeflenmiş olmaktadır. Avea faturalıya geçiş ile sağlayabileceğiniz avantaj, ve Avea faturalıya geçiş kampanyası fiyatına yazımız içerisinden ulaşabileceksiniz:

Avea faturasız hat kullanan, ve Avea faturalıya geçmek isteyenlerin, taahhütlü sözleşme imzalamaları halinde, her yöne aylık 300 dakika, Avealılarla aylık 3000 dakika, her yöne 3000 SMS için sadece 22 TL ödeyeceklerini belirtmemiz gerekmektedir. Taahhütsüz bir şekilde Avea faturalıya geçiş kampanyasından yararlanmak isteyenler ise, belirttiğimiz avantajlardan, aylık 27 TL’ye yararlanırlar, ve bununla birlikte, Avea faturalıya geçiş için ödenen ücretin üzerine 10 TL ekleyerek sınırsız internet avantajından da faydalanabilirler.
Avea faturalıya geçmek isteyenler, taahhüt süresi olarak 12 ayı kabul etmiş olurlar. Bununla birlikte, Avea faturalıya geçişten numara taşıma, ya da yeni hat sahibi olma yolu ile yararlanmak isteyenler, 12 ay boyunca Avea faturalıya geçiş kampanyasında kalmaya söz verecek olurlarsa, aylık 32 TL ile ücretlendirilirler. Taahhüt vermeden Avea faturalıya geçmek için numara taşıma, ya da yeni hat satın alma durumunda ise ise aylık ödenecek tutar 37 TL olarak belirlenmiş bulunmaktadır.
Avea faturalıya geçmek isteyenler, eğer Avea faturasız hat kullanımını 50 günden daha kısa bir zamandır gerçekleştiriyorlarsa, ya da, 2012 Aralık ayı 11. günü sonrasında, bir Avea faturalı hat sahibi olup da numarasını farklı bir operatöre taşıyan kişilerden, bir seferlik 30 TL alınmaktadır. Kısacası, Avea faturalıya geçmek isteyen, Avea faturasız hat sahipleri, Avea faturalıya geçişte en avantajlı kişiler olacaklardır…

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

“Avea Faturalıya Geçmek İçin Avea Faturalıya Geçiş Kampanyası” için 30 yorum

 1. Internet paketi icin LIMITSIZ yazip 5555 e gonderin dediler yaziyorum ama hatali kod diyo. Dogru kodu gonderir misiniz lutfen net paketi icin ne yapmam gerek

 2. Gecis icin son tarih nedir acaba bn dunden beri msj gnderiyrm hatali.islem diyo ? Bilgi werirsenz ck sewinrm

 3. benım hattım suan vodefon avea faturasıza gecıp faturalı hatta gecmek ıcın faturASIZ HATTA BELLI BIR SURE DURMAM MI GEREKIYOR YARDIMCI OLUR MUSUNUZ

 4. bende 15 gün önce geçtim de şimdi arkadasta geçecek gelen msj a ewet yazıyodukk da o msj kaçtan geliyorr msj silinmişş arkadasa söleyemedim . kaça ewet yazıp göndercezz ?

  1. Hangi tarifeyi kullandığınıza bağlı olmakla birlikte, genellikle SES yazıp 6000’e; SMS yazıp 6000’e kısa mesaj göndermeniz gerekiyor. Ama başta da belirttiğim gibi bu tarifenize göre de değişiklik gösterebilir. Bunu bir deneyin önce, olmuyorsa tarifenizi yazın yardımcı olmaya çalışalım…

  1. Avea bayilerine gitmelisiniz. Faturalıya geçmek tarife değişimi olmadığından dolayı mesaj, ya da müşteri hizmetleri ile halledemezsiniz…

 5. ben bu tarifeye geçeli 1 ay oldu sınırsız internet almamıştım ilk ay ama şimdi alsam mı diye düşünmeye başladım acaba şimdi internet paketini alabilirmiyim?

 6. ben bu tarifeye geçeli 3 ay oldu ama faturam bir türlü 22 lira gelmedi sabit 25.250 geliyor hiç bir ek harcama yapmadan nasıl oluyor?

 7. Vodafone faturalı hat kullanıyorum.Avea faturalı hatta geçmek istiyorum.Vodafone daki taahhüt sürem doldu ve aveaya geçmek istiyorum.uygun tarifeler hakkında bilgi alabilirmiyim.

  1. Sitemiz içerisinde biraz dolaşırsanız Avea tarifeleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz, kişisel fikrimi sorarsanız, her yöne 500 dakika konuşma, Avea içi sınırsız konuşma, her yöne 500 SMS, ve 500 MB internetin bulunduğu, ayda 35 TL’lik, Kontrolü SEÇ 500 tarifesini öneririm size.

 8. Benim faturam hiç 22 lira gelmedi aksine daha fazla geldi bu ayda 147 lira geldi ne dakikamın nede mesajlarımı çok kullandım zatn internet sınırsız neden bu kadar fazla geldi ?

 9. Ben limitsiz yazip 1415e gonderdim ama 1mb sonrasi hiz dusumlu paket geldi bu nasil oluyo anlatir misiniz?

 10. arkadslar bunlar hep yalan ılk başta gecıs ıcın ucret alınmıyo dıyolar 20 tl de gecıs ücretı alıyolar

 11. TURKCELL FATURALI HATTIM VAR AVEAYA GEÇMEK İSTİYORUM AMA TLF DAHİL KAMPANYAYA OLABİLİYORMU

 12. aveaya yenı gecen kısı hemen faturaya ek cep telefonu kampanyalarından alabılıyormu cvp

  1. O telefona, ve sizin tarifenize bağlı; normal şartlarda 6 ay faturalıda kalmanız, ve faturalarınızı düzenli ödemeniz gerekiyor, ama yine de bir sorun Avea bayilerine.

  1. Onu bayi ile görüşün, bildiğim kadarı ile 6 ay faturanızı düzenli ödemeniz gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.