Avea Futbol Servisleri Arasında Yer Alan Futbol Bilgi Yarışması Hakkında Bilgiler

Avea Futbol Bilgi Yarışması ServisiBu yazımızda sizlere Avea futbol servisleri arasında yer alan Futbol Bilgi Yarışması Paketi ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirterek, Avea Futbol Bilgi Yarışması Paketi hakkındaki detayların aktarımını gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. O halde zaman geçirmeden, Avea futbol servisleri arasında yer alan Futbol Bilgi Yarışması Paketi ile ilgili bilgileri edinmeye başlayalım:

Avea futbol servisleri arasında yer alan Futbol Bilgi Yarışması Paketi kapsamında, ilk olarak tuttuğunuz takımı belirtmeniz gerekmektedir. Sonrasında ise size sorulan sorulara vereceğiniz doğru yanıtlarla futbol bilginizi konuşturmuş olursunuz. Eğer takımınızın bilgilerini sizden iyi kimsenin bilemeyeceğini düşünüyorsanız, Avea Futbol Bilgi Yarışması Paketi ile ilgili daha detaylı bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edelim:
Futbol Bilgi Yarışması Servisinde size sorulan sorulara ne kadar çok doğru yanıt verirseniz, Futbol Bilgi Yarışması Servisi ödüllerini kazanma şansınız da bir o kadar fazla olacaktır. Peki ne gibi ödüller kazanabilirsiniz? En çok doğru yanıtı veren kullanıcı tuttuğu takımın formasına sahip olur, bununla da kalmaz, 100 MB internet kendisine armağan edilir. Yani Avea futbol servisleri arasında yer alan Futbol Bilgi Yarışması Servisi ödüllüdür.
Futbol Bilgi Yarışması kayıt için yapmanız gereken, size uygun kategoriyi yazarak 9090’a kısa mesaj göndermektir. Seçtiğiniz kategoriye ait beş soru, Futbol Bilgi Yarışması kayıt mesajını göndermenizin ardından size ulaşmaktadır. Kategoriler ise şu şekildedir:
Galatasaray = GS
Beşiktaş = BJK
Fenerbahçe = FB
Trabzonspor = TS
Milli Takım = FUTBOL
Futbol Bilgi Yarışması kayıt işlemi için bu kategorilerden herhangi birisini yazdığınızda, ve 9090’a kısa mesaj gönderdiğinizde gelecek olan beş soruya doğru yanıt vermeniz; en azından, verebildiğiniz kadar çok doğru yanıt vermeniz gerekmektedir. Ay sonunda ise, en çok doğru yanıtı veren beş kategori kullanıcısına, kategorisindeki takımın forması gönderilecektir.
Futbol Bilgi Yarışması katılımcısı olan herkese, haftada bir sefer, bir gün içerisinde tüketmeleri kaydı ile 100 MB internet armağan edilecektir. Futbol Bilgi Yarışması ücreti 2 TL olarak belirtilmektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sohbete katılın

3 yorum

  1. 2 tl bir defaya mahsusmu kesiliyor yoksa her katilimdami bilgilendirirmisiniz

    1. Bu konuda Müşteri Hizmetleri’nden daha detaylı bilgi alabilirsiniz aslında. Elimde çok net bir bilgi yok, ama sanırım, ayda bir sefer, katılımınız kapsamında 2 TL alınıyor sizden. Her katılımda 5 soru soruluyor. Yanlış bilgi vermek istemiyorum Müşteri Hizmetleri’ne sormanızı öneririm: 4441500

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.